reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Oj cos cicho sie zrobilo na forum:-p.widze ze piekna pogoda wygonila wszystkie na spacery i tak trzymac,trzeba wykorzystac te piekna pogode.
Dzisiaj nawet nie mam z kim pogadac bo moja siostra zabrala sie zaszycie poscieli do kolyski dla mojej siostrzenicy.i chyba ja tez sie zabiore za konczenie niespodzianki dla mojej siostry bo lerzy zaparkowana w koszyku z robutkami i czas juz ja wyciagnac.Milego dnia Wam zycze:cool2:
 
reklama
Witajcie.Rzeczywiscie piekna pogoda dzisiaj byla.Mnie po pracy wygonilo do ogrodu.Posadzilam pomidory, ogorki , buraki marchew,nasza polska pietruszke i seler.No i takiego roznego zielska.Plecow nie czuje ale latem Viki bedzie jadla warzywka i owoce swojskie, bez chemii.No doszly wreszcie krzaki malin i porzeczek.Tylko truskawek mam malo poniewaz czekam na jesien az sobie przywioze od bylego szefa z Niemiec.Ma takie fajne koloru szaro-czerwonego i wygladaja jak myszy.A w smaku jak poziomki , poprostu niebo w gebie.Dzisiaj zaszlam na rynek zeby dokupic truskawki to spiewaja 2,5 euro za sadzonke.Poszaleli chyba albo sloneczko za bardzo grzalo.W niedziele idziemy na komunie do siostrzenicy mojego P.Jak mi sie nie chce,wole siedziec i grzebac w ziemi.Ale coz obowiazek to obowiazek.
Emilka jakiej rasy tego pieska bedziesz miec?
Evelik Viki wykancza fizycznie wszystkich.Nie chce siedziec ani w krzeselku ani w kojcu.Tylko za rece i chce chodzic.Ma juz trzeciego zeba tzw.kla.Na gorze jedynki stanely w miejscu ,ale sa juz prawie widoczne wiec mam nadzieje ze wyjda szybko .Tez gryzie mnie gdzie popadnie ,no kopie nogami na oslep. Co do sklepow polskich u nas i w okolicy nie ma.Tak wiec zakupy polskie przyjezdzaja w paczce.
Ania jak tam Alex?
 
Ostatnia edycja:
Hej i witam!
Przedstawie się, bo chociaż dawno się zarejestrowałam, to raczej nic nie pisałam...
Mam dwójkę chłopaczków już prawie 9-letnich, mieszkamy w Rzymie (a raczej na obrzeżach, zatem codziennie gehenna - dojazd do pracy, tak z godzinę).
Latem mam zamiar być 3 tygodnie z dzieciakami w Polsce, Lublin, W-wa i okolice (wieś plus jezioro, oby tylko pogoda dopisała).
Serdecznie pozdrawiam!
 
Witaj Dorrit.
U mnie dzisiaj do trzeciej popoludniu piekna pogoda, a potem jak walnal grad wielkosci grochu to mozecie sobie wyobrazic co nawyprawial w ogrodzie z sadzonkami warzyw co wczoraj posadzilam.Wszystko lezy , mam tylko nadzieje ze podniosa sie biedactwa.A pelargonie to bez kwiatow zostaly.
A jak u Was?
 
Witajcie, u nas pieknie choc troche powiewa, zaleta, ze wszystko schnie szybciutko, nawet za szybko;-)nie mam czasu na prasowanie! Jak czlowiek pracuje to doba za krotka niestety. Doritt a skad dokladniej jestes, z ktorej strony Rzymu? my jutro po poludniu wybieramy sie na spacerek bo otwarte sa wszystkie muzea, wiec chcemy zrobic wypad, jesli oczywiscie pogoda sie utrzyma. Chcialam zapytac dziewczyny, ktore maja dzieci troche starsze, czy posylacie je do polskich szkol, wiem, ze w Rzymie jest polska placowka przy ambasadzie, ktora prowadzi zajecia dla dzieci raz w miesiacu.
Pozdrowionka
 
Witajcie i u mnie piekna pogoda .Od samego rana 30° na termometrze:szok:.Caly dzien bez odrobiny wiatru.Ja bylam dzisiaj u mojej kolezanki polki na urodzinach i wrocilam dopiero przed kolacja a moj F myslal ze juz przepadlam i nie wroce:)).
Witam nowa kolezanke i zagladaj czesciej do Nas:-).
Przykro mi Eve z powodu gradu i sadzonek:-(,napewno masz duze straty w ogrodku.
 
Agata dzieki za slowa otuchy(moj ogrodek zniszczony).A moj P. stana "na wysokosci zadania" i wieczorem przytargal nowe sadzonki wiec dzisiaj znowu biore sie za sadzenie.Ale tym razem przykryje je siatka dla ochrony.Co natura przyniesie w prezencie licho wie.No wreszcie dzisiaj przyjezdza facet zasiac trawe na plac zabaw dla Victorii.U nas powoli zaczyna sie szal przygotowan do pierwszych urodzin ksiezniczki tatusia.To znaczy ja zaczynam , bo moj P. rece umywa i jak mowi "ja to najwyzej moge obracac miesko na grillu".:no: Ale co sie nie robi dla jedynaczki.No i jestem dobra "ciocia" bo 4 i 14 czerwca urodziny maja bratankowie Victorii i przyprowadza troche swoich gosci.A ja upieke zamiast jednego tylko 3.Tylko ze mamusia tych biednych chlopaczkow jest taka zmeczona ogladaniem seriali ze niestety nie pomoze w przygotowaniach bo musi troche odpoczac a ja jestem taka zorganizowana:no:.
No to tyle narzekania koncze sniadanie i do ogrodka .A Viki urzeduje dzisiaj z tatusiem
Pozdrawiam i milego dnia zycze.
 
Czesc dziewczyny.widze Agnieszka ze jestes Twarda Babka i tak latewo sie nie poddajesz:-D przeciwnosciom losu.aja wlasnie koncze podszykowywanie kolacji i zaraz zbieram sie do kolezanki na urodziny.Oj bedzie wesolo dzisiaj......Milego popudnia Wam zycze.
 
Witam, Agnieszka73 dziekuje za priva, te info juz posiadam, wiem, ze szkola istnieje itp, interesuje mnie czy ktoras z dziewczyn, ktora posiada dzieciaczki w wieku szkolnym posyla je do tej szkoly i jak to dziala, czy daje pozytywne rezultaty itp. Jednym z warunkow jest posiadanie przez dziecka obywatelstwa polskiego, moj jak na razie ma tylko wloskie, szczerze mowiac chcialabym go poslac do polskiej szkoly, bo wiadomo, ze to nie to samo co "mama". Co prawda mamy jeszcze rok czasu, ale trzeba myslec duzo wczesniej:tak:.
Milego weekendu wszystkim:-)
 
reklama
Witajcie!!! Cos cicho tutaj.A u mnie ciagle pada.I jakos tak szaro i buro na dworze ze sie wychodzic nie chce.Co tam u Was dziewczyny?Pozdrawiam slonecznie.
 
Do góry