reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witajcie.Ja tez pozdrawiam z wietrznego Abruzzo.No i na dodatek leje,zimno i do domu daleko:-( . Nic mi sie robic nie chce najchetniej to bym wlazla do lozka i poszla spac.Niestety moja corcia ma inne plany na dzisiejsze popoludnie .Zaczyna wlasnie spiewac a o spaniu to nawet myslec nie chce.Wczoraj caly dzien bez drzemki ,myslalam ze wieczorem padnieta bedzie.A gdzie tam, poszla spac o 21:30 z placzem jacy to rodzice niedobrzy, kaza dziecku spac.Siedziec nie chce,bawic sie -tez nie ,tylko za rece i chodzic.A dzisiaj to mi kregoslup odmowil posluszenstwa.Zgieta w pol jestem i sie wyprostowac nie moge:-D .
Mamy trzeciego zabka a co smieszniejsze to wyszedl jej tzw.kiel.W wampirka teraz sie moze bawic
 
reklama
Witajcie dziewczyny:-).Co tutaj tak pusto????????????? Czyzby wiatr wygonil wszystkie?? u mnie ciag dalszy wietrznej pogody.
dzisiaj bylam odebrac autko od mechanika i juz nie jestem uziemiona,jak sie ciesze:-D.
Wlasnie koncze prasowac reszte ciuszkow z wyprawki dla mojej siostrzenicy.Urodzi sie w polowie lipca:))
 
Ostatnia edycja:
Hejka kochane, w taki piekny weekend ktory jest za mna raczej nie zabawilam za dlugo w domku, bylismy pozwiedzac wenecje i przy okazji odwiedzic rodzinke. A wczoraj to wybralam sie na zakupy i jakos zagladam dopiero teraz na forum. A wiec, Agatko1278!!! Znalazlam wczoraj sklep polsko-ruski, no, moze bardziej ruski niz polski i znalazlam buraczki przetarte, takze bardzo dziekuje za chceci, na prawde milo z Twojej strony:) Barszczu zrobilam tyle ze jeszcze na dwa dni starczy! Kupilam tez ogorki kiszone i kapuste!!!!!! :):):) chociaz te ogorki to takie w folii i jakosciowo nie bardzo ale nie narzekam bo lepsze takie niz zadne:) Ja niedlugo bede sie wybierac do polski, poniewaz dostalam od mojego pieska w prezencie tylko musze go odebrac w polsce, jedziemy samochodem ale moj jest znakomitym kierowca i samochod tez z wysokim standardem i jakos podroze z nim mnie nie mecza, wiec jak ktoras z was ma w planach odwiedzic polske to moze sie z nami zabrac - z Marche do Wroclawia:) pozdrawiam zycze milego dnia!!!
 
ciesze sie ze udalo ci sie dostac Emilko te buraczki i smacznego Ci zycze:-).Jesli Was interesuje dziewczyny to duzo fajnych i smacznych "slioczkow"mozna dostac w Lidl a kapuste kiszona maja w Conad w puszkach i sie nazywa"KRAUT".Mam ja wyprobowana i musze powiedziec ze bigos z niej pierwsza klasa.smakuje jak nasza polska kapusta.
Aja wlasnie wrocilam ze spacerku pomimo ze wieje jak licho ale jest piekne slonko i da sie przezyc:-D.zaraz zabieram sie za kolacje bo niedlugo moj Fwstaje i bedzie szykowal sie do pracy.Przedemna perspektywa kolejnej samotnej nocy.......ale coz,takie uroki pracy mojego kochanego i nic na to nie poradze.
 
Emilka to sie odkupisz w Polsce.I kapustka kiszona i ogorki.No i te nieszczesne buraczki.Ja sobie zasialam na ogrodzie buraki, tak jak pietruszke i seler(nasiona polskie).Szukac w sklepie szkoda czasu , a tak wiem co mi urosnie (mam taka nadzieje) i na czym.Posadzilam tez korzen chrzanu ,mam nadzieje ze mi sie przyjmie.
A jakiego pieska dostaniesz? Z tych malutkich , czy jakis wiekszy?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny! po długieeeeeeeeeej przerwie:-)

Coś tu nas przybyło i dobrze....witam nowe koleżanki których jeszcze nie znam ale mam zamiar bliżej poznać. A więc tak, zapracowana jestem bardzo i to przez to nie mam czasu na neta ale to lepiej bo w domku bez pieniążków nie ma co siedzieć.
Agnieszko jak tam Viki? Mój Albert już 4 ząbki ma i gryzie wszystko nawet mnie przez przypadek ugryzł w ramię:-D a poza tym łobuz się robi nic tylko chodzić chce i tańczy a nawet śpiewa do muzyki...kupiłam mu ostatnio basenik bo ładna pogoda się robi chociaż ostatnio to było naprawdę zimno wiatr niesamowity u nas wiał...
Co do zakupów to mam zapas barszczy, białego i czerwonego, żurku i zup wszelakich jeszcze z Polski ale u nas też jest sklep polsko-ruski można wszystko kupić kiełbasę i szynkę polską, kapustę ogórki kiszone i konserwowe a nawet słodycze polskie także co jakiś czas jak mi coś brakuje i mam na coś ochotę to tam zaglądam...
Też mam zamiar posiać nasze polskie warzywa, tylko czasu tak za bardzo nie mam a po drugie czekam na dostawę nasionek...

Pozdrawiam Was kochane i postaram się odwiedzać forum częściej...:happy2:
 
Hejka kochane, w taki piekny weekend ktory jest za mna raczej nie zabawilam za dlugo w domku, bylismy pozwiedzac wenecje i przy okazji odwiedzic rodzinke. A wczoraj to wybralam sie na zakupy i jakos zagladam dopiero teraz na forum. A wiec, Agatko1278!!! Znalazlam wczoraj sklep polsko-ruski, no, moze bardziej ruski niz polski i znalazlam buraczki przetarte, takze bardzo dziekuje za chceci, na prawde milo z Twojej strony:) Barszczu zrobilam tyle ze jeszcze na dwa dni starczy! Kupilam tez ogorki kiszone i kapuste!!!!!! :):):) chociaz te ogorki to takie w folii i jakosciowo nie bardzo ale nie narzekam bo lepsze takie niz zadne:) Ja niedlugo bede sie wybierac do polski, poniewaz dostalam od mojego pieska w prezencie tylko musze go odebrac w polsce, jedziemy samochodem ale moj jest znakomitym kierowca i samochod tez z wysokim standardem i jakos podroze z nim mnie nie mecza, wiec jak ktoras z was ma w planach odwiedzic polske to moze sie z nami zabrac - do Wroclawia:) pozdrawiam zycze milego dnia!!!
 
reklama
WITAJCIE DZIEWCZYNY W TEN PIEKNY DZIEN:-).U MNIE PRZESTALO DMUCHAC I JEST CALKIEM PRZYJEMNIE ZA OKNEM TYLKO W DOMCIU TAK NIEPRZYJEMNIE,JAK TO WLOSI MOWIA:RIGIDO:dry:.
MUSZE SIE WAM POCHWALIC:WLASNIE PRZECZYTALAM CALY WATEK:OD SAMEGO POCZATKU I MUSZE POWIEDZIEC ZE DOSC CIEKAWYCH ZECZY SIE DOWIEDZIALAM OD WAS.DZIEKUJE:-).
 
Do góry