reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

cześć mamy polki we włoszech

Witam ponownie..
eve,twoj synus jest dokladnie rok mlodszy od mojego Alessandro,moj jest z konca grudnia 2004,pytasz jak to jest z dwojgiem dzieci?!pamietaj ze jezeli chodzi o dzieci to 1+1 to nie 2 to duzo,duzo wiecej...
ja tak jak ty nie mam zadnej pomocy ,jestem samiutka...ale spokojnie daje sobie rade,ale moja sytuacja jest latwiejsza poniewaz ja nie pracuje,ale jestesmy w dosc latwiejszej sytuacji bo nasi chlopcy sa juz w miare duzi,twoj 5 moj 6 lat,nie musze go karmic ,ubierac, myc itp...wszystko zrobi sam przy sobie,wiec mam wiecej czasu dla malego...
moj dzien zaczyna sie okolo 6.30,
budzi sie maly na jedzenie ,po pol godziny budze duzego do szkoly,wychodzi z tata do szkoly o 7.35,ja jak daje rade to klade sie jeszcze na godzinke spac....
potem pranie,sprzatanie,prasowanie i gotowanie bo codziennie na obiad przychodzi moj maz,pracuje bardzo blizko,
o 16.25 wraca Alessandro ze szkoly cale szczescie nie musze po niego jechac,jedzie i wraca con scuolabus,potem odrabianie lekcji,jak jest ladna pogoda to idziemy do parku,dzieci sie bawia a my mamy plotkujemy,a jest nas wiele,znamy sie prawie wszystkie od 8 lat,od czasu jak wybudowali condominio,potem kolacja ,w miedzy czasie karmienie malego co 4 godziny,moj maz wraca okolo 19tej,od tej pory on zajmuje sie Giulio,po kolacji znowu nauka ze starszym,telewizja ,pc ,zabawa,dzien konczy sie okolo 23.30,bo o 23.00 maly je ostatni raz,wiec przed polnoca jak dobrze pojdzie padamy jak kawki...........
naprawde nie mam czasu aby sie nudzic,ale spokojnie daje sobie ze wszystkim rade
 
reklama
Witajcie z rana dziewczyny.U mnie piekne slonko a ja zaraz jade do Perugi i bede tydzien bez samochodu bo trzeba odstawic do mechanika.No coz mowi sie trudno.
Anika niestety nie doszla do mnie Twoja wiadomosc,sprobuj wyslac jeszcze raz lub napisz mi tutaj.Pozdrawiam i milego dnia zycze.
 
Ale pogoda dzisiaj!!:-)cudna!! no i coraz cieplej. Anika wierze, ze sie nie nudzisz, ja przy jednym nie mam czasu na nude, wiec wyobrazam sobie przy dwojce, ktora tak jak mowisz, nie jest dwojka, tylko DWOJKA!!!! Pociesza mnie fakt, ze Patryk tez jest samodzielny, tak jak twoj Alessandro, i jest w miare spokojnym dzieckiem, teraz nawet zaczelam go na chwilke zostawiac samego w domu, i zostaje bez problemu, strachu, ja w miedzyczasie zrobie ekspresowe zakupy w alimentari, na szczescie nie jest spericolato, ale wiadomo jest dzieckiem. Zabieram sie teraz za kwiatki na tarasie....pogoda idealna. Pozdr
 
Witam wszystkie sympatyczne mamuski:)
Ciezko sie przylaczyc do waszego forum, poniewaz co chcwile zmieniacie tematy:) hehe:) A wiec podziwiam was bardzo jako rewelacyjne mamy szczegolnie te, ktore maja wiecej niz jedna pocieche, ja jestem w 14tc, z pierwszym dzieckiem, w kompletnie obcym mi kraju, poniewaz mieszkam tu tylko rok i przyjechalam za moim ukochanym i nie znam nikogo kto bedzie mogl mi chociaz troche pomoc, wiec licze na was dziewczyny jako wsparcie z forum:) Nigdy nawet nie trzymalam dzidziusia na rekach i jestem strasznie przerazona a meszczyzni niestety nie rozumieja naszych obaw.... Moze ktoras z was jest z okolic Civitanova marche, porto s. elpidio etc. to chetnie sie spotkam. Tak pozatym to pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze przywitacie mnie milo:D
 
Witaj Emilka_rybka:-).Przede wszystkim gratuluje ciazy,ja jestem na etapie wypatrywania bociana;-),moze i do mnie kiedys przyleci.Ja do Ciebie mam niestety daleko bo mieszkam w Perugi,ale widzialm ze na forum sa mamy z Marche bo ja jestem z Umbria.Inie martw sie,dasz rade tak jak reszta dziewczyn,a zwlaszcza Kasiona daje sobie rade a ma cudownych blizniakow-chlopakow:-).Aty juz wiesz co bedziesz miala czy jescze nie?
 
Witam wszystkie dziewczynki po prawie miesięcznej przerwie!!!!!! internetu nie miałam niestety!!!!
Truskawko gratuluje i widzę,że nie zaglądasz tu często,a mam dla Ciebie taką małą radę! napisałaś ,że twój noworodek przespał całą noc-otóż noworodki MUSZą JEŚĆ!!!!! nie mogą przesypiać nocy i nie mieć apetytu!!!!dlatego trzeba je wybudzać! ale mam nadzieje,że wszystko jest ok! napewno jest ok:tak:
Wszystkim przyszłym mamom gratuluję!
mój Alex złamał ręke przez ten czas jak mnie nie było...i miał ją w gipsie!!!!mała ciekawostka-małym dzieciom nie puchna konczyny jak są złamane!Ale każda mama zna swoje dziecko i wie,że jest coś nie tak! ja powiedziałam ,że nie wyjde ze szpitala jak mi nie zrobią prześwietlenia!!!!no i miałam racje!
ja 11 maja jade do Polski! zaczynam prace 1 czerwca więc postanowiliśmy pojechac na 2 tygodnie do kraju.....AUTOBUSEM!!!nie wiem jak zniesiemy podróż....
pozdrawiam wszystkie
 
Aniu witaj.A co wymyslil twoj lobuz ze zlamal reke?Ja tez jade do Polski tylko ze w czerwcu.Sama z Victoria,moj P. zostaje w domu za kare:-D.Ja juz jechalam autobusem do Polski, teraz jade busem 18 - osobowym(czesciej robia przerwy) i jak sa dzieci puszczaja bajki.Z tego co wiem to jada jeszcze dwie mamy z maluchami(8 miesieczne i 2 latek).Tak ze wesolo bedzie.
U nas dzisiaj piekna pogoda ,nawet wiatru nie ma.Wiec po obiedzie ide na spacerek z mala .
Milego dnia zycze.
 
reklama
cZESC DZIEWCZYNY:-).I U MIE DZISIAJ PIEKNA POGODA,OBY TAK DALEJ.WLASNIE SKONCZYLAM PRANIE I IDE POWIESIC,WYKORZYSTAM ZE JEST SLONKO TO SZYBKO POSCHNIE .
JA RANO BYLAM ODEBRAC WYNIKI I NAWET DOSC DOBRZE WYSZLY,JESTEM ZADOWOLONA.
ZNIKAM ZJESC OBIADEK BO GLODNA JESTEM.DO USLYSZENIA,WPADNE PO POLUDNIU.
 
Do góry