reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

reklama
Miałam od wczoraj iść, ale mój lekarz zrobił sobie wolne i po ptakach
A do rodzinnego nie pójdę, bo jak mam czekać w kolejce pół dnia to wolę iść do pracy.
A wogóle to strasznie się wk...... bo miałam w przyszłym tyg zrobić badania i dzisiaj zadzwoniłam do przychodni i okazało się, że laboratorium będzie czynne dopiero 6 maja :wściekła/y: a ja myślałam, że to u nas w pracy jest taki długi weekend, bo aż 6 dni
 
hejka lasencje:-)
ja do gina ide jutro i mam nadzieje dowiedziec sie czegos o szyjce:tak:

wczoraj w nocy mialam kryzys:tak:
ryczalam mojemu L.ze 30 min bo co 1-1,5 budze sie do kibelka
takze wstaje do 6 razy w nocy----koszmar:wściekła/y:
nie wiem jak dotrzymam do tego 38tc:-:)-(
 
to mamy podobne nocki :-D ja jeszcze przed snem wcinam arbuza (by się najeść do woli póki mogę) a on jest mocno moczopędny. więc latam, a latam :-) dziś idę do gin. wymierzymy Młodego, zobaczymy ile waży :-D no i czy nie ma przeciwwskazań do naszego wyjazdu na tydzień w góry. 3majcie kciuki!!!!!
 
Niuni trzymam kciuki!
Ja tez jestem ciekawa bardzo ile moja mala mierzy i wazy ale juz sie nie dowiem do porodu,bo wiecej usg juz mi nie zrobia.Ostatnie mialam mniej wiecej w 22-23 tc i w tedy miala niecale 800 gram...a teraz? Moge sobie tylko gdybac i zazdroszcze Wam tej swiadomosci...
Jakigos giganta pod sercem nie nosze bo polozna miezyla mi brzuszek w 30 tygodniu i mam taki standardowy 30 cm...
 
Pycia ja nie chodzę wogóle :-D

Ale muszę wam powiedzieć, że mój grzeczny Junior dzisiaj mi taki numer wywinął, że aż cała chodzę :wściekła/y: poszedł na podwórko się bawić i za godzinkę wychodzę na kontrolę, a jego nie ma. Myślę sobie: na pewno jest na podwórku u sąsiadki, bo lubi do niej na pogaduchy chodzić, ale wołam i wołam a jego nie ma. Poszłam do sąsiadki na podwórko i tam też go nie ma. No więc ja do domu za tel i do M, oczywiście on mówi żebym się nie denerwowała i na pewno się znajdzie. Zakluczyłam dom i na poszukiwania. I co się okazało: Junior poszedł sobie bez pytania do sąsiadki do domu :wściekła/y:
Teraz ma szlaban na wyjścia, telewizor i komputer... no i z nudów sobie czyta :happy:

Normalnie musiałabym sobie coś łyknąć na uspokojenie :eek: :baffled:
 
Noo Jolka wspolczuje, pewnie mialas serce w gardle. No ale wiesz dzieci inaczej patrza na swiat i nie do konca rozumieja ze my sie martwimy:tak::tak:

Ciesze sie ze sie znalal URWIS:-D:-D:-D

Ja mam jakis nerwowy tydzien... zauwazylam, ze przestaje miec kontrole nad swoimi nerwami - poprstu mi puszczaja z byle powodu. Dzis myslalam ze az Mojego spakuje i wysle w cholere - przez glupie pieluszki. :-)

Poprosilam by kupil 2 paczki NB baby Pampers na allegro - wiec mu napisalam link na skype - kupil , ale jedna i wyjechal mi haslem: "ze Krzysiek u niego w pacy mowi, ze to wcale nie za dobry wybor bo ...."No kurde cos we mnie weszlo i tak mu nadalam, ze to az do mnie nie podobne. No poprostu mnie rozwalil - jak bylismy w sklepie to nawet nie spojrzal na pieluchy i ceny i w ogole, ja siedze, slecze i naczytuje sie co najlepsze znajduje w koncu cos o 20% tansze, a ten mi jakies ale robi. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Powiedzialam mu zeby zapytal Krzyska jakie mam sobie podpaski do szpitala kupic - moze doradzi... Normalnie bym to olala, ale dzis o malo ze skory nie wyskoczylam...

hehehe Nie wiem moze to hormony ;-)
 
reklama
Do góry