reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCÓWKOLAND ;D - Wątek Główny

Magdarybka:) musi sie udac;) ja tak dlugo czekalam na dzidzie, ze jak sie udalo, to nie moglam uwierzyc. Do tej pory nie wierze:-)
pozdrawiam
 
reklama
ja już nie mogę się doczekać, ale to pewnie nie tylko ja :-) ale z testem poczekam pewnie do poniedziałku jeśli @ nie pojawi do tego czsu !!! i jeśli uda mi się tyle wytrzymać ;) ale powiem Wam o każdym wyniku !!! pozdrawiam pa
 
MagdaRybka powodzenia!! Ja bralam Luteine dopochwowo (lepiej sie wchlania) od 5 tygodnia ciazy do 12 wiec jesli nie masz okresu to bierz caly czas. gin mi tlumaczyl ze ok 20% kobiet ma za malo progesteronu ktory podtrzymuje ciaze przy niewydolnosci cialka zoltego a potem od ok 4 miesiaca ciazy funkcje progesteronu przejmuje lozysko. 3mam kciuki!!
oj ostatnio narzekalam ze nie mam objawow uff od wczoraj mdlosci a dzis nawet raz zwymiotowalam ale mam kluche w gardle caly dzien buuu. straszne uczucie ale to raczej ten dobry objaw ze ciaza sie rozwija wiec za duzo nie medze a moj mezus jest happy bo przedtem marudzilam ze cos za dobrze sie czuje. do lekarza ide w przyszlym tygodniu a dzis na chrzciny syna kolegi ojej mam nadzieje ze tam nie puszcze pawia. pozdro!!!
 
aha MagdaRybka ja robilam test 6 dni po spodziewanej @ i kreska byla dosyc wyrazna ale jednak slaba i to bylo po poludniu jakos nie rano a potem jeszcze po nastepnych 6 dniach zrobilam tez po poludniu i juz byla wyrazna kreska oj bardzo...
 
Heh mnie też zaczynają łapać mdłości :eek:, bosze... mdli mnie na samą myśl o jedzeniu :sick:, Asylan mówisz, że to dobry objaw??
 
ojej już czerwcówki sie pojawiły:happy: dziewczyny życzę powodzenia i wytrwałości w oczekiwaniu na wasze słoneczka:-)
a wszystkie te ciążowe dolegliwości- minał nim sie obejrzycie;-) trzymajcie sie brzuchatki

sierpniowa mama kochanej juleczki
 
i ja się z Paniami przywitam.
co prawda ma termina na 23 maja ale cos mi sie wydaje ze załąpie isę na czerwiec...zobaczymy. Widze ze i mdłosci Was juz dorwały. mnie trzymają dosc długo i porządnie pomaga jedynie herbata z imbirem ale tez do czasu.
pozdrawiam
wymeczona przez syna i mdłosci ;) Ania
 
Kochane czrwcówki niestety muszę sie z Wami pożegnać:-( bo dziś przyszła wstrętna @ i musimy nasze starania zacząć od początku !!! :-) Jak wszystko pójdzie dobrze spotkamy się pewnie w Lipcówkach !!!??? Buziaki ogromne dla Wszystkich i Trzymajcie za mnie kciuki papapa
 
To trzymam MagdaRybka kciuki, zebys zalozyla watek lipcowek:)
Szkoda, ze @ przyszla do Ciebie, ale nie ma sie co lamac. Fasolka na pewno niedlugo do Ciebie zawita:-)

a ja dzis caly dzien kulam filozofie, leb mi peka...ide sie polozyc...byle do srody:baffled:
 
reklama
Cześć Ania i MagdaRybka, miło was tu widzieć
Jak narazie mdłości mi przeszły, mogę jeść normalnie zobaczymy jutro przy śniadaniu, bo z tym mam największy problem. Słyszałam, że dobrą metodą jest zjeść coś zanim się wstanie z łóżka, a herbatka imbirowa też pomaga.
 
Do góry