reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Martus,ale super ta zabawka,WOW!!!oczywiscie z Puchatkiem:tak:;-)moze i ja powinnam cos w tym stylu jej zakupic:tak:a co do kapieli w wannie,to Marysia nie da mi sie nawet do niej wsadzic,placze i mocno sie wtula,zebym nie mogla jej odkleic od siebie,mam nadzieje,ze niebawem znajde zloty srodek.......


Witajcie:tak:

Marys poszla spac o 20,a wstala przed 6,mama moja jeszcze spi,ale chyba pojde ja obudzic bo mi sie nudzi:-pobejrzalysmy juz Fimbusie,a zaraz bedzie dd TVN:tak:mroz dalej trzyma,na obiadek robie paluszki rybne i brokula,wiec luzik:tak:

Milego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marlenia moja ostatnio też nie lubi się kąpać :baffled:
Kurcze tyle śniegu napadało a my się wybieramy do kina :baffled:
Fajna zabawka
 
witajcie


Paulinka super przespała nocke... prawie 12h:tak: spalismy znaczy P. spał do 7:30, bo ja cała noc sie dzis meczyłam:-(
Spac nie mogłam, co chwile siusiu i mega zgaga mnie meczyła, niby mała juz niziutko wstawiona w kanał, a zgaga jeszcze gorsza niz była wczesniej:zawstydzona/y:fleeee... az mnie mdliło przez to. Dzis juz dołka łapie, napis na suwaczku zle na mnie wpływa:-( Do tej pory czekałam do dzisiaj, teraz juz nie wiem ile bede jeszcze czekac i do kiedy:zawstydzona/y: heh... teraz dojrze, ze fizycznie bede sie meczyc, to jeszcze psychicznie:zawstydzona/y:

Na Paulinke podziałało sprzatanie i seksik, a kurde na tą koze nic nie działa:-p

Miłego weekendu zycze!
 
Witam rano
oj Asiu, ale uparciuszek się Wam trafił ;-) niedługo chyba lekarze będa chcieli namówić Agatkę do wyjścia, co? Pewnie poród to ekspres będzie :tak:
Ale nas zasypało, w sylwestra było sporo śniegu, a teraz :szok: m właśnie odśnieża wyjazd z garażu i będzie próbował się przebić autem przez zaspy, żeby do sklepu podjechać i do teściów po łańcuchy na kołach. U nas nic nie odśnieżone, a że dom w polu stoi, to zaspy po kolana, a padać ma jeszcze ze 2 dni :baffled:
 
Witajcie!

MArtusiu, możliwe, że odliczyli te bony, ale nie aż tyle, jak zobaczyłam kwotę przelewu, to byłam w szoku. Za bony powinni mi odliczyć 19% z 700 zł, to 133 zł. To powinnam mieć prawie 900. a gdzie reszta? w zeszłym miesiącu dostałam prawie 1000 więc teraz byłam nastawiona na podobną kwotę i jestem niemile zaskoczona...

My nie byliśmy na spacerku dzisiaj, bo bardzo wieje i jest ślisko. Jedynie wyszłam po chleb i tyle. Małe teraz śpią, obiad mam gotowy, więc zaglądam do Was.

Asiu, jeszcze się dzień nie skończył, więc wszystko się może zdarzyć :tak: ja urodziłam obie 9 dni po terminie, a też mi się marzyło urodzenie 2 tyg przed terminem...

Obyś się długo już nie męczyła, trzymam kciuki, aby wszystko dobrze, szybko i pomyślnie się skończyło :tak: !!!

Marlenko, na pewno jej przejdzie, Julka, jak się bała wanny, to ją myłam szybko pod prysznicem. Później zaczęła sie przełamywać, myłam ją pachnącym płynem do kąpieli. Potem już pomagała mi i myła sobie rączki i brzuszek, aż zaryzykowałam, posadziłam w wannie. Najpierw płakała, też się bała. Ale nie opuszczałam jej i bawiłam się nią i przeszła jej wścieklizna. Szaleje dopiero wtedy, jak wyjmuję ją z wody, jak u Martusi :-D

My używamy Bobini truskawkowego, a teraz kupiłam malinowy dla odmiany ;-)
BOBINI SZAMPON I PŁYN DO KĄPIELI DLA DZIECI POWYŻEJ 1 ROKU ŻYCIA 400 ML SŁODKA MALINA - szampony - BOBINI SZAMPON I PŁYN DO KĄPIELI DLA DZIECI POWYŻEJ 1 ROKU ŻYCIA 400 ML SŁODKA MALINA

Oby Marysia sie szybko przełamała :tak:

Miłego popołudnia kobietki :-)
 
witam was dziewczyny ze śnieżnej krainy :-D
U nas sypie i sypie i jeszcze raz sypie dziś z Mikołajem odśnieżaliśmy wjazd umęczyłam się jak jasny gwint i na darno bo ledwo weszłam na podwórko i przejechał pług i zasypał :wściekła/y::wściekła/y:wiec jeszcze raz ta sama robota , powtarzałam sobie tylko Jola nie denerwuj się przecież robota lubi głupiego:baffled:
Asiu ale masz uparciuszka :-D
Mata super zabawka :-D
 
Hej Kobietki!:-)
Marlenka-ja mam to samo z Maja od jakiegos czasu.teraz to przynajmniej stoi w wannie,ale przy brzegu i marudzi,placze jak sie ja myje i oplukuje.Zabawki na nia nie dzialaja.Nie wiem co sie z nia stalo....
Asia-biedna jestes.Oby to juz dlugo nie trwalo!
 
Asiowo jeszcze troszeczkę do 12 stego i urodzisz :-)
U nas mega dużo śniegu , ledwo zdążyliśmy do kina bo po drodze autobus się nie wyrobił i przez to był korek. Zdążyliśmy 17 minut po wygaśnięciu naszej rezerwacji ale bileciki były - Avatar - fajowy filmik:-)
 
Może być, ze urodze... bo mam skurcze od 13-14:tak: ale co 20-30 minut...
Ale nawet w wannie nie przeszły... wiec moze w koncu:confused:Zas se robie nadzieje, ale staram sie nie nakręcać:-p;-)heh... oby, oby!!!

Choc pewnie zas jutro napisze, ze przeszło na dobre i nic z tego!:-p

Spokojnej nocki kobitki!!!
 
reklama
Jola ale Wam drogowcy niespodziankę zrobili ;-) chociaż ja to bym się cieszyła jakby ktoś mi pługiem wjazd zsypał, bo u nas ani jeden nie przejechał :baffled: m dojechał do teściów jaoś, wziął łańcuchy i jeździł po naszej ulicy, żeby w razie jakby zmroziło śnieg mozna było z domu sie ruszyć :dry:
Kasiu m w domu, to korzystacie na całego ;-)
 
Do góry