reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Tak dziewczynki , może i tak ale ja jadę na cycu a nawet jak pójdę do pracy to chciałam karmić jak wrócę i na noc więc na razie ta opcja odpada. W dzień muszę już zacząć karmić ją sztucznym bo jak pójdę do pracy to mi cycki zrobią prysznic i zaleją i mnie i biurko :-D:-D
 
Kasaiu :-D:-D:-D

Ja też Bartka karmie cycem, ale mu za mało i dlatego go dokarmiam, chciałam go karmic tylko cycem do 6-go miesiąca, ale co na to poradzę że chłop chce jesc- nawet bebilon pepti co śmierdzi wcina jakby to było coś pysznego... a niech je na zdrowie ;-)


Kasaiu a może dasz Oli na noc sztucznego z kleikiem a tak non stop cyc?
 
Kasiu :-D:-D:-D

ja się zastanawiam czy małej moje mleczko smakuje, bo cyca w dzień woła nawet co 1,5 godziny (na pewno jest głodna, bo jak nie jest głodna to na widok cyca odwraca się i płacze) a w nocy max 3 godziny wytrzymuje, a zadrzało się i 5 :baffled:
chociaż z drugiej strony je, odrywa się i nie chce więcej, a w piersi jest jeszcze mleczko
 
No ja Adasiowi sciagam moje mleko wtedy gdy ma stały posiłek,a w pracy mam 3 przerwy na sciąganie mleka.Okazuje sie ze chodzi mu o smak mleczka,sztucznego nie napije sie z butelki a moje doi az miło.Pije tez juz taki soczek dla maluchów-jabłko z truskawką-to też uwielbia.W nocy pije 3 razy o 8,potem 1 i 4.Mąz ma wory pod oczami;-);-).
 
Ja tez swojemu malemu głodomorkowi dodaje kleik na noc do spania. Teraz mam kukurydziany wczesniej dawalam ryzowy. Zastanaiwam sie czy pozniej mu nie dac juz kaszki manny.? noo ale jak na nutra to przyrzadzic?
Noo i my juz jedzimy na mleczku nastepnym w dzien tez. Lekarz nam tak kazal
Moje dziecku juz spi i ja chyba tez sie juz poloze jakas dzisiaj taka wyzuta jestem.
 
Moja Weronika miała pierwszy jak miała 4 miesiące .
Ola jeszcze nie ma i to mnie cieszy.
Ja ogólnie to nie wiem czy Ola dobrze teraz przybiera ale widzę że rośnie więc chyba dobrze.
Ja byłam 3 razy na szczepionkach i teraz mam przyjść dopiero w czerwcu.
 
reklama
Do góry