reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
witajcie dziewczynki nie mam za bardzo czasu byc aktywna ale zawsze jestem z wami czytam na bierzaco co u was widze że mniej wiecej wszystkie mamy takie same problemy kupki katarki, nocki, jedzonka itp
GŁUSZKU
jeszcze ja zostałam z chrzcinami ale my mamy w maju bo robimy komunie razem z chrzcinami w sobote mamy chrzest a w niedziele komunie i jedna wspólna impreze mam nadzieje ze bedzie piekan pogoda zdjęcia zrobie dziewczyn razem mam nadzieje że bedzie fajnie nie chciałam chrzcin w niedziele tak jak komunia bo chce zeby ten dzień byl tylko dla neli i ze ona jest najwazniejsza dlatego ksiądz powiedzial ze nie ma problemu z sobota tylkoi bedziemy jedyni , a mnie to nie przeszkadza chrzest bedzie kameralny tylko dla nas wiec sie zgodzilam pozdrawiam was sloneczka czerwcowe
 
reklama
Zuzkus zdrówka dla Maciusia - tak to teraz będzie - choróbska i choróbska

Ja jeszcze przed chrzcinami bo połowa rodziny jeszcze nie zjechała na zimę (teściowa, teść i mój) za 2 tygodnie będę miała męża już cały czas w domku a moja mama z kolei wyjeżdża do sanatorium na miesiąc i weź tu człowieku dopasuj wszystkim. Ogólnie i tak planowałam w grudniu tylko jeszcze nie wiem czy na święta czy kiedy indziej.
 
Darunia to super, że chrzciny się udały :tak: no i do tego drugi ząbek, gratulacje :-)

Magdziarko a Ty jak zwykle w ciągłym ruchu :tak: ja jeszcze trochę to w domu korzenie zapuszczę :zawstydzona/y:

Zuzkus zdrówka dla Maciusia, oby leki szybciutko pomogły :tak:

A my dostaliśmy w końcu jakąś paczuszkę :sorry2: na razie z hippa, z zupką, łyżeczką, herbatką, kremem i kuponami do rossmanna :tak: już myslałam, że nic nie przyjdzie a tu niespodzianka ;-)

Dzisiaj fajny dzionek, mała marudna, ale w granicach przyzwoitości ;-)no i nobla temu co smoczek wymyślił :-D:-D:-D mała normalnie zasypia w łóżeczku ciamkając smoka i czasem nawet nie kwęknie :tak:
a jak sobie przypomnę usypianie w płączu przez 1,5 godziny to mi ciarki po polecach przechodzą :baffled::baffled::baffled:
dobrze mi sie wydawało, że mała może załapać smoka jak zacznie wszystko do buźki pakować :tak: fajne udogodnienie, ale jak czasem patrze sie jak ciamka smoka z zadowoleniem, to mi smutno, że nie wisi przy cycku :-:)zawstydzona/y: mam nadzieję, że mała sama się odstawi od piersi, bo mi będzie jej szkoda odstawiać :sorry2:
 
Zuzkus, zdróweczka dla synka! Mam nadzieję,że katar i kaszel nie męczą go za bardzo.
Daruuunia, gratulacje ząbka. Ślicznie wyglądają takie małe perełki w buźkach niemowlaków :tak:

Ja dziś ogarniałam trochę mieszkanko(dziwne, w weekend nigdy nie mam na to czasu:-D). Teraz M jeszcze sprząta łazienkę. Okna już umyłam przy okazji chrzcin, do wiosny wystarczy. :tak: Jutro mamy wizytę teściów. Dawno nas nie odwiedzali. Wpadli na 5 minut przy okazji chrztu, ale cała impreza była poza domem. Dziś dzwonila teściowa, że przyjeżdża z całym obiadem...super. Mam odpoczynek od gotowania. Krzyś dziś miał melodię do spania, tak więc i ja jestem wypoczęta. Wysypka jakby bledsza, mam nadzieję, że teraz już będzie stopniowo znikać.
 
Głuszku, Mata, trzymajcie się.:tak:

Lorciu, na pewno dasz redę z tym powrotem do pracy. Czy wracasz na część etatu?

Magdziarko, a propos "rytmó latino" tak mi się skojarzyło: jak tam flamenco?:-)

Darunia, gratuluję małego chrześcijanina i... ząbka.:-D

Maciuś, trzymaj się chłopie. Zdrówka!
 
Hej mamusie :-)

U nas pobudka po 6 :baffled: mała usnęła w łóżeczku bez kwęknięcia po kąpaniu koło 20:30, o 23:30 nakarmiłam ją na śpiocha, odłożyłam do łóżeczka, koło 1 pobudka, ale dałam smoka i mała spała do 5 :-) po karmionku jeszcze godzinkę, więc nawet, nawet :tak:

pogoda paskudna, wiec będziemy siedzić w domku... mam nadzieję, że mała będzie ładnie spać koło południa, bo wtedy jest nasza pora na spacer i potrafi nawet 4 h nie spać i musze z nią wyjść :baffled:
 
Witam z rana , Ola ogląda bajkę na mini mini a ja w necie. Właśnie wróciłyśmy ze szkoły. Jeszcze tylko 2 tygodnie i mąż będzie starszą zaprowadzał . Z jednej strony to mam motywację żeby wyjść z domu na spacerek a mała jak jest na świeżym powietrzu to ładniej śpi.
 
Dziewczyny, witajcie jeszcze raz po mega przerwie!
Wszystkim z zabkami przeogromne gratulacje. Wszelkim bezzebnym (w tym naszej Tyni) zycze lekkiego - na ile to mozliw zabkowania.
Limba - dobrze, ze Adasko juz zdrowy
Zuskus - zapalenie oskreli to paskudna sprawa, ale da sie szybko wylczyc - inhalacje sa najlepsze. Czasami warto miec wlasny nebulizator
Gluszku alergia to okroposc - wiem cos o tym. Tynia to alergik i coraz udniej mi to znosic.
Daruuunia - gratuluje chrztu. U nas tez byl w miniona niedziele dlatego tez zamilklam tak nagle po tym jak sie odezwalam
Magdziarko - super ze masz pania do prasowania. Chwilowo znow nie mam nikogo do pomocy wiec czasami idzie zwariowac
Alize - wiem ze mialas mnostwo zakretow z dzieciakami, organizacja wszystkiego. Wierze, ze jestes juz na prostej
Milkaaa - dom piekny a Ty cudna mamuska,
Mata - widzisz, minely 3 mies i Dobrusia "sie naprawila"
Aniknulka - jak zwykle zabiegana jestes, ale fajnie ze masz czas na kawke z kolezankami
Wiem, ze wiele z Was pominelam (jak np dzielna Kasiau30 - jak Ty to robisz ze dajesz rade wyjsc rano z 2 dzieci??) ale mam nadzieje, ze mi wybaczycie...
U nas szalenstwo, zmieniam wlasnie zerowke Marcina z przedszkolnej na szkolna. Idzie do szkolnej od czwartku a my w totalnym proszku. Brak podrecznikow, mundurka, przyborow. Wiec nie bede dlugo siedziala na necie tylko sie zwie za chwile.
Tynia jest cudna ale wysypana na maksa - jutro wizyta u dermatologa - wczoraj bylam z Lola, ktora znow ma jakas chorobe skory na twarzy :( Wczoraj tez wizyta z 3 dzieci u dentysty. Na szczescie Tynia jeszcze ma to przed soba :) Bart podle znosi wychodzenie piatek i do tego bunt dwulatka, ktory to ja juz gorzej znosze...
Zycze Wam milego dnia, odezwe sie wkrotce.
 
Hej dziewczyny!
Ja też miałam pobudke o 6 (mały nie przestawił sobie budzika :-D hihi- przed zmana czasu budził się o 7) nocka taka sobie Jasio ostatnio marudzi pewnie przez te dziąsełka ale na razie ząbków nie widać choc widzę, że cierpi - tzn swędzi go ale nie chcę tez przesadzac z tym żelem i uspokajam go lub odwracam uwage zabawą :tak:
Darunia gratuluję udanych chrzcin i kolejnego ząbka u Bartusia :-D
Zuzkus życzę zdrówka dla Maciusia jak Jasio miał infekcję to dotaliśmy poza Eurespalem i wit C Wapno w ampułkach - polecam :tak: podawałam strzykawką 5 ml
Biedroneczka 3 - maj się kochana :-) i pisz co u dziewczynek :-D
Zmykam bo mały się obudził (znów 30 min i koniec spania - ale taki to już jego urok :-))
miłego dnia mamusie
 
reklama
Do góry