reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Dzień dobry!

u mnie nocka nie za dobra:baffled: mały troszku się prężył i coś czuję że to przez ten obiadek:baffled: i już sama nie wiem jak mam go karmić:no:
dzisiaj się nie poddam i dostanie połowę porcji:sorry2: a tak najchętniej to olałabym to dodatkowe jedzonko i zostawiła go na samym cycu:sorry2: no ale jak skoro do pracy muszę wracać buuuu

mata nie marudź dobra z ciebie mamusia:-) masz po prostu dość charakternego bobaska:tak: pomyśl sobie o buncie dwulatka:-D
 
reklama
A ja znowu noc z głowy, nawet tatuś przyjechał i nic to nie dało. O tyle dobrze, że przejął ją po 6 stej a ja choć na chwilkę zamknęłam oczy. Normalnie masakra - pobudka co godzinę , najpierw 3 godziny , 2 i dalej co godzinę ale te 3 ciągiem to po 20 stej także jak się położyłam i zaczęłam przysypiać to pobudka, chyba zacznę się kłaść razem z nią to choć te 3-4 godziny prześpię bo inaczej to nie wiem jak mi starczy sił
 
A u nas nocka nawet ok minęła- tylko najgorsze że Bartek spac chodzi późno- wczoraj zasnął grubo po 23 :baffled:
Mielieśmy iśc dzisiaj na 11stą do kościoła to Bartek mi teraz zasnął i bedziemy musieli isc na 12:30, pogoda cudna POLSKA ZŁOTA JESIEŃ :-) I i ma byc bardzo ciepło ;-)

Miłej niedzieli!!!!

Magdziarka a ta książka jest tez w wersji elektronicznej?
 
sama jestem ciekawa czy i tym razem mi Tracy pomoże.
ja juz Miśka wczoraj ni karmilam bo jak sie przebudzil o tej 22.30 to zjadl 50 ml i poszedl spać, wstal o 1.30 zjadł cyca i dopiero się obudził o 4, zjadl i o 6 sie obudził, nie płakał, nie chcial cyca, lezał sobie a ja spałam hihi, o 6.45 zacząl kwekać to go zaniosłam do wozka, zacząl plakać, zrobiłam mu am ale zjadł ale tylko 30 ml i spał do 9, dopiero teraz ma 1 drzemkę w zwiazku z tym. Czyli wcale to nie jedzenie go budzi. Nie wiem już sama

Magdziarko co na tracy by powiedziala, ze czemu się budzi. Usypia sam wiec wiem ze to nie to że nie umie ponownie zasnąć. NA PEWNO lepiej spi sam, bez czucia moich cycow, to juz wiem.
 
Moja tez się nie budzi z głodu tylko bierze łapie cyca i cycka a ja zaraz jej podkładam smoczka i śpi. Dziś tylko o 6 była już wyspana i nie chciała dalej spać co mnie zdziwiło bo wczoraj spała na cały dzień 2 razy po 20 minut i nocka tez była nie przespana .
Cały czas wpycha rączki do buzi więc to raczej te zęby
 
Hej kobietki!
Po kolejnej przerwie znow was odwiedzam. U nas niestety dalej bez zmian z bioderkami Zuzi i jezdzmy z męzem po lekarzach itp żeby jakos uwolnić ja od tej frejki:wściekła/y: do tego przez katarzysko ne zostala zaszczepiona w dodatku p doktor każe ponowić wyniki bo w poprzednich mała przekroczyła znacznie normy limfocytów:baffled: i mało na wadze przybiera :baffled: do tego ja jeszcze w ten weekend zaczełam zajęcia ( Martuśka teraz jestem w Glogowie co dwa tyg;-)) no zobaczymy co ten tydzien przyniesie, mamy kolejne usg i wizytę u ortopedy i podejscie nr 3 do szczepienia!
Co do nocek ostatnio mala miala kilka gorszych (katar:sorry2:) ale już dzisiaj wrocila do normu i przesypia spokojnie noce tylko o 4-5 budzi sie do jdzenia i spi do 8 a czasem i dłużej (ale to już z nami dsypia);-)
 
witajcie dziewczynki po dłuższej ojej ile sie tu wydarzyło jesteście baaardzo aktywne ja tak za bardzo niem mam czasu w tygodniu to Nela ma zajecia dodatkowe prawie codziennie i po prostu nie mam czasu otworzyć kompa i pogadać a wieczorkiem to z męzusiem posiedzimy pogadamy cos poogladamy i spanko ale od czasu do czasu wpadne i odczytam wszysko co tam u was słychać bo tesknie za wami Marika rośnie jak na drożdźach oczywiście na cycku i butelka kończy nie jest upierdliwa nocki ładnie przesypia budzi się raz na jedzonko a potem spimy do 9 odpukać noce sa suuper w dzien tez cały czas buzia jej sie uśmiecha jest kapitalna z tym usmieszkiem, myślałam że nela w tym roku zrezygnuje z jakiś zajęć poza szkolnych miała taką cichą nadzieje wtedy troche obowiązków mnie no ale moja córcia powiedziała żebym sobien z głowy wybiła i ona bedzie chodziła na swoje ukochane marżoretki , tańce i koniec no i nie mam wyjścia mała w fotelik i po szkole nele na zajęcia a jacek ją przewaznie odbiera DZIWECZYNKI OD KIEDY PODAJE SIE KLEIK RYZOWY CZY MOZNA WCZEŚNIEJ NIŻ PO 4 MIESIĄCY CZY KTÓRAŚ PRÓBOWAŁA
 
Biedroneczka jak twoja mała jest na cycku to w 7 miesiącu jak na butelce to w 5 miesiacu.

No Misio lepszy dziś i kup tylko 4 i juz mało śluzu a daje mu od wczoraj bio-gaje i enterol i oczywiście Dicoflor 30 (to od urodzenia) i zobaczymy jak będzie spal w nocy, kolację zjadł ladnie bo 150 ml a w dzień amał dziś cyca i butle pół na pół i w sumie wypil dziś około 250 ml sztucznego więc dziś przewaga BUTELKI niestety, pewnie jutro bedzie wolal cycucha. Na razie mu dziś czopka nie daje. I zobczymy jaka będzie nocka. I smaruje mu zęby zelem BAIKADENT - to jest ziolowy lek na stany zapalne dziąsel i wydaje mi się ze jest poprawa. To nie działa tak na chwile jak te wszytskie zele z lidokaina (Dentinox, bobodent itd.)
 


u mnie nocka nie za dobra:baffled: mały troszku się prężył i coś czuję że to przez ten obiadek:baffled: i już sama nie wiem jak mam go karmić:no:
dzisiaj się nie poddam i dostanie połowę porcji:sorry2: a tak najchętniej to olałabym to dodatkowe jedzonko i zostawiła go na samym cycu:sorry2: no ale jak skoro do pracy muszę wracać buuuu


Lorciu, a nie chcesz spróbować odciągać pokarmu i dawać tylko Twoje melsio, ale z butli.
Jak ja poszłam do pracy po urodzeniu Wojtka, to własnie do końca 6 miesiąca był tylko na moim mleku. Jak byłam w pacy to dostawał moje mleko z butelki.
 
reklama
Głuszku no nie wiem czy ten Baikadent to dobre rozwiązanie - bynajmniej ja tez go kupiłam ale tam na ulotce nie pisze nic o stosowaniu go dla dzieci a a babka z apteki specjalnie do mnie dzwoniła żeby tym nie smarować
 
Do góry