reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
Snoopy podziwiam odwagę :-Dja nie zdecydowałabym sie na takiego psa poprostu się ich boję a po ostatnich doniesieniach mediów o zagryzieniach dzieci przez te psy to aż włos mi się jeży, a jak piszesz ma 10 m-cy i jest głupiutki więc na Twoim miejscu udałabym się jak najszybciej do tersera;-)
To nie odwaga to glupota to moj 3 amstaff, dzieki temu ze ma wade wrodzona (sterczace uchole, nie obcinalismy) nikt go nie chce uktasc, poprzednie dwa ktos mi bezczelnie z podworza ukradl jak na toalete je wypuszczalam:angry::angry::angry: Sama bym go ulozyla, bo z tym wcale nie mam problemu tylko boje sie ze mi na brzuszek skoczy, nauczylam go najwazniejszego co dla tych psow jest dosyc istotne, jak widzi innego psa to mysli ze to kolega i chce sie bawic:-):-):-) zero agresji;-);-);-)
 
Postanowiłam też w końcu pokazać swój brzuszek :p 32 tydzien... i 14 kg do przodu! ehhh...

dsc04832bo8.jpg



dsc04835se2.jpg



a dla porównania: to ja i córcia w 29 tygodniu :)
dsc04825bi8.jpg
 
reklama
Miłego wypoczynku dziewczyny :-):-):-)

A ja wróciłam z uczelni i zasiadam do pracy, chociaż taki ładny dzionek :baffled:, ale obiecałam sobie, że napiszę ile dam radę, bo później to może być różnie :sorry2:

A dzisiaj mnie dobili, bo okazało się, że obrony są po 20 czerwca, czyli dokładnie wtedy, kiedy mam tremin i coś czarno to widzę :no: ale to tym bardziej mnie motywuje do szybszego napisania pracy, bo może uda mi się wybłagać wcześniejszy termin ;-)

Tylko przejrzę, co już naskrobałyście i biorę się do roboty :tak:
 
Do góry