reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

Ej no weź 😁. Ja marzę o Jagodzie. I jak byłam w ciąży 21 lat temu to celowo nie chcieliśmy wiedzieć jaka będzie płeć. Wszyscy mi wmawiali ze będzie dziewczynka i właśnie miała być Jagoda a wyszedł Artur. Kubuś też mi się podoba bardzo.
Haha o proszę! 😀 No staram się przekonać do tego imienia, ja ogólnie jestem raczej team chłopięce, tutaj dużo mi się podoba. Z dziewczynkami mam problem. Teraz najbardziej podoba mi się Sofia i Hania.
 
reklama
też myśleliśmy o Zosi, ale już wiem jak moja teściowa by ją nazywała 🤦‍♀️
Też właśnie mam problem z męskimi imionami. Ten Adaś to miałby być po moim tacie, ale Adasie to mądre ale uparte chłopaki a ja nie wiem czy przy naszej Marysi chcemy drugiego takiego uparciucha 🤣🙈
Ja mam w domu Adasia i naprawdę potrafi być uparty ale to też dobrze bo dąży do swoich celów. My nad imieniem będziemy się zastanawiać jak będziemy znali płeć.
 
do spania to ja polecam takiego "wała" ja mam coś takiego tylko ze beż tego wiązania, ale to do spania. W pierwszej ciąży dostałam literkę C i mi się nie sprawdziła i dodatkowo się podarła dość szybko. Natomiast do karmienia to tylkowy rogal do karmienia np z ikea tylko ze dla mnie musiał być dość duży i twardy żeby mi się w tym dziecko nie zapadało. No ale to moje preferencje.
popieram. Ja miałam przy październikowej 2020 taka zwykła z Allegro poduchę do karmienia i bardzo szybko się odksztalcila, tym razem zainwestuje w coś lepszego.

Do spani miałam kształt U i zdało to egzamin ale tez jakość słaba. Pierwsze lepsze na allegro :D pewnie tu w nic lepszego inwestować nie będę bo u mnie to zdecydowania ostatnia ciąża :p
 
reklama
Do góry