reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej, jestem Agnieszka. Byłam już na listopadowych mamach 2019,teraz czeka mnie czerwcowy dzidziuś 🙂 przed córka 2019 było poronienie, po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę. Termin teraz z Om na 11 czerwca ale będzie cesarka wcześniej, bo przy córce miałam brak postępu porodu już w 42tyg i skończyło się cesarka 😁 Jeśli macie jakąś prywatna grupę to proszę o dodanie mnie, będzie mi miło Was poznać 😍
 
Dziewczyny, dodamy was wszystkie. Mam jednak ogromną prośbę - jeśli któraś się jeszcze "ukrywa", a wie, że będzie chciała dołączyć do prywatnego forum, to proszę o jak najszybsze ujawnienie się. Jesteśmy już lub wchodzimy w drugi trymestr, w większości zdążyłyśmy się już nieźle poznać i stworzyć paczkę.
 
Ja teraz dopiero przyszłam, bo mi się przypomniało o tym forum, więc nie ukrywałam się 😁 Czekam jeszcze na uprawnienia, bo oba linki nie działają.
 
Hej dziewczyny! To jeszcze ja się ujawnię ;) Termin mam na 19 czerwca. To moje pierwsze dzieciątko <3 Czy też mogę prosić o dodanie do prywatnego forum? Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Witam. Mam na imie Justyna terminal na 14 czerwiec. 1 ciaza pozamaciczna , 1 wczesniak syn ma juz 12 lat I 1 przebiegla bardzo sobrze corcia 6 lat , obecnie 3 ciaza I bardzo duzy strach z Racji osobistych mam dose duzy stres obawiam sie o zdrowie dzidziusia :( nie czuje jeszcze nic kompletnie gdzie tylko slysze juz powinas to 3 ciaza ohhh to nie pomaga ! Mieszkam za granica, gdzie opiela jest zupelnie inna. Mam nadzieje, ze tutaj po przeczytaniu postow uspokoja mnie more obawy o zdrowko dzidzi.
Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy
Justyna
 
Do góry