reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja już nie wiem jakie wymowki mówić w pracy, ostatnio jestem taka zmeczona i spiaca non stop. Dzisiaj dodatkowo dopadly mnie jakies mdłosci w pracy i tlumaczylam się, że mam kaca po weselu 🙈🙈🙈 do tego dzisiaj wieczorem peklo mi naczynko w oku i jutro znowu mnie czeka sciemnianie.... dla mnie jeszcze za wczesnie na mowienie w pracy (8+5).
a ja od kilku dni się zbieram, żeby powiedzieć i jakoś nie mam odwagi. Wiem, że nie będą zadowoleni bo ostatnio sporo osób odeszło :(
 
reklama
Dziewczyny, tak mi przykro ale muszę się z Wami pożegnać..niestety ale serduszko przestało bić i jade właśnie do szpitala..😢
Życzę Wam abyście już wszystkie tu wytrwały i skład się jedynie na plus zmieniał. Trzymacie się i pamiętajcie że bardzo mocno za Was trzymam kciuki.

Tak strasznie mi przykro 😢 Trzymaj się mocno Kochana ❤️😢
 
a ja od kilku dni się zbieram, żeby powiedzieć i jakoś nie mam odwagi. Wiem, że nie będą zadowoleni bo ostatnio sporo osób odeszło :(
mnie moja pani doktor wrecz namawiala na zwolnienie w ciazy. Jak stwierdzilam ze nie potrzebuje to sie zwrocila do mojego meza z pytaniem cz mi zmierzy temperature 😂i tym sposobem poszlam na zwolnienie w 7 tyg i 3 dni. I szczerze mowiac ciesze sie bardzo ze poszlam, biorac pod uwage moje obecne samopoczucie i ilosc roboty i stresu ktora mam w pracy. Loguje sie czasem zdalnie popatrzec co sie dzieje i mowie sobie: ufff, jak dobrze ze mnie nie ma i nie misze sie tym martwic:)
 
Dziewczyny, tak mi przykro ale muszę się z Wami pożegnać..niestety ale serduszko przestało bić i jade właśnie do szpitala..😢
Życzę Wam abyście już wszystkie tu wytrwały i skład się jedynie na plus zmieniał. Trzymacie się i pamiętajcie że bardzo mocno za Was trzymam kciuki.
Przykro mi :( trzymaj się 🖤 który to był tc?
 
Ja nie mam zamkniętego 🙁

Dziewczyny czy to prawda ze przed krzywą pobierają z palca a jak za wysoko to krzywej nie zrobią? Mam wyniki glukozy na czczo 110 😵‍💫 wizyta na NFZ dopiero 24 i nie wiem czy prywatnie robić krzywą.
Tak jak za duży to nie robią krzywej by nie obciążać organizmu
 
Dziewczyny, tak mi przykro ale muszę się z Wami pożegnać..niestety ale serduszko przestało bić i jade właśnie do szpitala..😢
Życzę Wam abyście już wszystkie tu wytrwały i skład się jedynie na plus zmieniał. Trzymacie się i pamiętajcie że bardzo mocno za Was trzymam kciuki.
bardzo mi orzykro. Niestety wiem co czujesz i żadne słowa nie dadzą pociechy. Dużo siły dla Ciebie i partnera ❤️
 
Ja jestem po wizycie, wg usg termin nieznacznie później czyli 1 lipiec ale na bank nie dociągnę także zostaję tu 😁 Kijanka już ma widoczny kregoslup i 4 łapki 🥺 i serduszko tak pięknie bije. Teraz chyba dopiero mogę uwierzyć, ze faktycznie się udało. Martwi mnie wczesna cukrzyca, diabetologa prywatnie mam na 22 grudnia dopiero 😵‍💫 będę szukać kogoś dobrego wcześniej i muszę się dowiedzieć czy robić krzywą czy nawet nie próbować.
 
Dziewczyny, tak mi przykro ale muszę się z Wami pożegnać..niestety ale serduszko przestało bić i jade właśnie do szpitala..😢
Życzę Wam abyście już wszystkie tu wytrwały i skład się jedynie na plus zmieniał. Trzymacie się i pamiętajcie że bardzo mocno za Was trzymam kciuki.
Bardzo mi przykro 💔
 
Witam wszystkie brzuchatki. Przyznam, że od kilku dni czytam was z ukrycia. Po wczorajszym smutnym wpisie jednej z was postanowiłam się ujawnić (miałyśmy przybliżony termin porodu).
Mam na imię Monika i to moja trzecia ciąża . W 2017r po kilku latach starań urodziłam córeczkę . To było dluuugie 5lat. W skrócie aktualnie jestem po rozwodzie. Z aktualnym partnerem mimo krótkiej znajomości przeszliśmy już sporo m.in. poronienie w czerwcu tego roku . We wrześniu udalo się odzyskać wiarę , że będzie nam dane zostać rodzicami ( może źle to ujelam , ja już jestem mamą 🙂 ). Na wizytę umówiłam się 7.11. trochę późno , ale balam sie , że znów USG nic nie pokaże , ale akcja serca będzie zbyt wolna i ponownie usłyszę PRZYKRO MI NIC NIE MOŻEMY ZROBIĆ. MUSI PANI CZEKAĆ AŻ SAMOISTNIE PRZESTANIE BIĆ 😖. Moje obawy nie sprawdzily się . Crl 1cm akcja serduszka 150 uderzeń . Dr trochę mnie nastraszyła, że to dolna granica . Moja siostra położna uspokajała mnie , że to dobra akcja . Co prawda z OM ciąża powinna być starsza , ale już przy córeczce miałam różnice 3tyg więc tym się nie przejmuje . Termin na ok. 20.06 czyli wakacje . Ominą mnie te wszystkie kombinezony 🙂 Tak jak wspomniałam wyżej poruszyła mnie strata dzieciątka jednej z was . Również jestem pełna obaw , bo od niedzieli ustąpił ból piersi , mdłości , parcie na pęcherz , zaparcia, brzuch nie jest już wzdęty i nie mam wzmożonego apetytu. Wizyta za dwa tyg. 28.11. pocieszam się tylko tym , że w poprzedniej ciąży plamilam i to był sygnał , że dzieje się coś niedobrego . Wszystkie badania do 10tyg już wykonałam są ok . Możliwe , że będę miała cukrzycę , bo wynik na czczo w granicach 94 to sporo . Pogoda nie nastraja więc łatwiej myśleć negatywnie niż pozytywnie albo to kobieca intuicja, że coś się dzieje .
 
reklama
Witam wszystkie brzuchatki. Przyznam, że od kilku dni czytam was z ukrycia. Po wczorajszym smutnym wpisie jednej z was postanowiłam się ujawnić (miałyśmy przybliżony termin porodu).
Mam na imię Monika i to moja trzecia ciąża . W 2017r po kilku latach starań urodziłam córeczkę . To było dluuugie 5lat. W skrócie aktualnie jestem po rozwodzie. Z aktualnym partnerem mimo krótkiej znajomości przeszliśmy już sporo m.in. poronienie w czerwcu tego roku . We wrześniu udalo się odzyskać wiarę , że będzie nam dane zostać rodzicami ( może źle to ujelam , ja już jestem mamą 🙂 ). Na wizytę umówiłam się 7.11. trochę późno , ale balam sie , że znów USG nic nie pokaże , ale akcja serca będzie zbyt wolna i ponownie usłyszę PRZYKRO MI NIC NIE MOŻEMY ZROBIĆ. MUSI PANI CZEKAĆ AŻ SAMOISTNIE PRZESTANIE BIĆ 😖. Moje obawy nie sprawdzily się . Crl 1cm akcja serduszka 150 uderzeń . Dr trochę mnie nastraszyła, że to dolna granica . Moja siostra położna uspokajała mnie , że to dobra akcja . Co prawda z OM ciąża powinna być starsza , ale już przy córeczce miałam różnice 3tyg więc tym się nie przejmuje . Termin na ok. 20.06 czyli wakacje . Ominą mnie te wszystkie kombinezony 🙂 Tak jak wspomniałam wyżej poruszyła mnie strata dzieciątka jednej z was . Również jestem pełna obaw , bo od niedzieli ustąpił ból piersi , mdłości , parcie na pęcherz , zaparcia, brzuch nie jest już wzdęty i nie mam wzmożonego apetytu. Wizyta za dwa tyg. 28.11. pocieszam się tylko tym , że w poprzedniej ciąży plamilam i to był sygnał , że dzieje się coś niedobrego . Wszystkie badania do 10tyg już wykonałam są ok . Możliwe , że będę miała cukrzycę , bo wynik na czczo w granicach 94 to sporo . Pogoda nie nastraja więc łatwiej myśleć negatywnie niż pozytywnie albo to kobieca intuicja, że coś się dzieje .
hej Monika. Przerzucilysmy sie na prywatny watek. Poproa administratorke o dodanie cie do listy
 
Do góry