reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Coś mnie chyba dzisiaj przewiało. Zrobiło mi się zimno, dołączył kaszel i katar 🙄. Wzięłam już ciepła kąpiel z olejkiem eukaliptusowym i nakleiłam sobie plasterek aromaktiv by udrożnić nos. Wypiłam tez ciepłe mleko z czosnkiem, miodem i masłem… dorastam do decyzji by zrobić sobie syrop z cebuli, ale na sama myśl mam odruch wymiotny 😵‍💫. Za 2 godziny biorę antybiotyk, mam bakterie w moczu i dostałam jedna dawkę do rozpuszczenia
 
Jest jakaś różnica w tym czy prowadzi ciążę (kartę ciąży) lekarz NFZ czy prywatnie? Ma to znaczenie później przy jakichś świadczeniach typu becikowe itp.?
 
Coś mnie chyba dzisiaj przewiało. Zrobiło mi się zimno, dołączył kaszel i katar 🙄. Wzięłam już ciepła kąpiel z olejkiem eukaliptusowym i nakleiłam sobie plasterek aromaktiv by udrożnić nos. Wypiłam tez ciepłe mleko z czosnkiem, miodem i masłem… dorastam do decyzji by zrobić sobie syrop z cebuli, ale na sama myśl mam odruch wymiotny 😵‍💫. Za 2 godziny biorę antybiotyk, mam bakterie w moczu i dostałam jedna dawkę do rozpuszczenia
A poza bakteriami miałaś coś jeszcze? Bo mi też wyszły dość liczne bakterie w moczu ale poza tym wszystko ok i mam w sumie więcej pić. Dodatkowo podjadam żurawinę
 
A poza bakteriami miałaś coś jeszcze? Bo mi też wyszły dość liczne bakterie w moczu ale poza tym wszystko ok i mam w sumie więcej pić. Dodatkowo podjadam żurawinę
nie, wyszła jakaś tam bakteria już teraz nie pamietam nazwy. Dostałam jednorazowa dawkę antybiotyku by nie rozwinęło się zapalenie pęcherza.
 
reklama
Do góry