reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
norma do 105 to jest dla osób dorosłych, ciężarne mają niższą, do 92 mg, równy lub wyższy już wskazuje na nieprawidłowości niestety. U mnie w poprzedniej przy wynikach na czczo 92-95 oprócz diety wjechała metformina, gdyby nie przedwczesny poród to zalapalabym się tez na insulinę 🙄 Po posiłkach nigdy problemu nie miałam, był skok po godzinie ale szybko się normował
Ja nie wiem skąd ta norma 105. U dorosłych jest 70-99, a u ciężarnych 70-92
 
Zawsze to samo powtarzałam xd koleżanka celowała według tego kalendarza w dziewczynkę - urodziła bliźniaki, jest parka. Także to również potwierdziło wysoką, 50% skuteczność 😅
ja do męża no gin powiedział ze mamy aż 50% szans na syna, jaki podjarany był z 5 min zanim zrozumiał 😂😂😂
 
reklama
Ja tak mam non stop ostatnio .
A ja totalnie nic, aż niewiarygodne ale buzia jak u niemowlaka..nawet plamy mi po tych okresowych poschodzily 😆

Zjadłam chlebka z maselkiem i solą, popijam cole i jest niebo lepiej.
Dzisiaj najgorszy poranek ze wszystkich, przez to nie mogę się na niczym skupić i ciągle myślę jak sobie pomóc, by się tak nie męczyć, z synem na początku nawet oglądając reklamy np słodyczy biegałam do toalety, ledwo się wyrabiając, miałam okropną zgagę później spać nie mogłam, nic nie pomagało, mleko na chwilę. Tyle że było to 13 lat temu i mi się zapomniało ☺... Mam stracha....poprzednia ciąża była mega trudna, oby w tej było lepiej 🥰
Dziś nawet obiadu nie zrobiłam... zamówiłam w takim domowym jedzonku co prawda, ale nie dałam rady ..😔
 
Do góry