reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

A ja totalnie nic, aż niewiarygodne ale buzia jak u niemowlaka..nawet plamy mi po tych okresowych poschodzily 😆

Zjadłam chlebka z maselkiem i solą, popijam cole i jest niebo lepiej.
Dzisiaj najgorszy poranek ze wszystkich, przez to nie mogę się na niczym skupić i ciągle myślę jak sobie pomóc, by się tak nie męczyć, z synem na początku nawet oglądając reklamy np słodyczy biegałam do toalety, ledwo się wyrabiając, miałam okropną zgagę później spać nie mogłam, nic nie pomagało, mleko na chwilę. Tyle że było to 13 lat temu i mi się zapomniało ☺... Mam stracha....poprzednia ciąża była mega trudna, oby w tej było lepiej 🥰
Dziś nawet obiadu nie zrobiłam... zamówiłam w takim domowym jedzonku co prawda, ale nie dałam rady ..😔

Ja o dziwo też mam lepszą cerę niż wcześniej gdzie zawsze coś lubiło wyskoczyć 🤣
Ja właśnie zjadłam jabłko i kilka żelków 😀 napawam się tym, że dzisiaj jedzenie nie jest połączone jednocześnie z mdłościami 🤣
Na obiad mam znowu spaghetti ale na kolację chyba zamówimy pizzę bo chodzi za mną od kilku dni 🫣🍕
 
reklama
Ja o dziwo też mam lepszą cerę niż wcześniej gdzie zawsze coś lubiło wyskoczyć 🤣
Ja właśnie zjadłam jabłko i kilka żelków 😀 napawam się tym, że dzisiaj jedzenie nie jest połączone jednocześnie z mdłościami 🤣
Na obiad mam znowu spaghetti ale na kolację chyba zamówimy pizzę bo chodzi za mną od kilku dni 🫣🍕
U Nas na kolację wjeżdża hamburger 😂 widzę że nasze wieczorne kolację zdrowe dziś będą 😂😂
 
Dzis przeczytalam ciekawostkę nt. mdłości. Oczywiście nieznane są do końca przyczyny. Ale jednym z czynników może być płeć żeńska dziecka. Ciekawe, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam 😆
W 1 ciąży nie miałam ani razu mdłości, a mam dziewczynkę :)
glukoza na czczo 97 norma do 105 także jest podwyższona, pod koniec listopada będę robić test obciążenie glukozą. Na razie staram się dietą kontrolować cukier. Bo mierząc rano na czczo mam 90-97, a po posiłkach 100-120 także sporo. Także patrzę jakie posiłki podnoszą mi tak cukier 😉
Glukoza jest poza norma, dla ciężarnych 92 więc wskazuje raczej na cukrzyce ciążowa..
 
A co do kalendarza chińskiego to w sumie aprawdzil się w 1 ciąży. Teraz pokazuje chlopca
 
Ostatnia edycja:
Dzis przeczytalam ciekawostkę nt. mdłości. Oczywiście nieznane są do końca przyczyny. Ale jednym z czynników może być płeć żeńska dziecka. Ciekawe, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam 😆

Przy córce nie miałam prawie w ogóle mdlości, może ze 3 razy mnie zemdliło przez całą ciążę ;) to teraz skoro codziennie mam mdłości to pewnie na przekór syn będzie 😂
 
reklama
Do góry