reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ma lub miała któraś z Was plamienia, takie mikro i to brązowe? Lekarz w piątek, ja miałam plamienie takie w niedzielę rano, myślała że to początek miesiączki, a przed chwilą znowu to samo... Takie brązowe nitki podczas podcierania... Już odchodzę od zmysłów :(
 
reklama
A o której masz wizytę? I który to będzie tydzień/dzień?
Mój zarodek też nie przyrasta książkowo. Ale na razie jednak rośnie, i serce mu bije ;-) Mam kontrolę za 2 tygodnie.
A tak w ogóle zastanawiam się co do częstotliwości USG... pewnie wiele z nas biegałoby co parę dni, ale czy to nie jest w jakiś sposób szkodliwe...?
Tez się o to martwiłam w ciąży z synem. Jest bezpieczne. Miałam wykonywane usg co wizytę a od 9 tc robiła mi co wizytę usg 4D 🙂
 
Ma lub miała któraś z Was plamienia, takie mikro i to brązowe? Lekarz w piątek, ja miałam plamienie takie w niedzielę rano, myślała że to początek miesiączki, a przed chwilą znowu to samo... Takie brązowe nitki podczas podcierania... Już odchodzę od zmysłów :(
Ja mam czasami ale to po krwiaku schodzi mi stara krew. Moja ginekolog mówiła mi na ostatniej wizycie ze jak jest brązowe to dobrze bo to stara krew.
 
Ma lub miała któraś z Was plamienia, takie mikro i to brązowe? Lekarz w piątek, ja miałam plamienie takie w niedzielę rano, myślała że to początek miesiączki, a przed chwilą znowu to samo... Takie brązowe nitki podczas podcierania... Już odchodzę od zmysłów :(
ja w pierwszej ciąży tak miałam i było wszystko ok, ale jak cie cos niepokoi to zawsze lepiej sprawdzić.
 
Moja mała przytargala ze żłobka jakiegoś wirusa. Od poniedziałku ją czyści. Dzisiaj i mnie wzięło. Dosłownie nie mam siły..
Współczuję. Jelitowki to najgorsze co może byc
Ma lub miała któraś z Was plamienia, takie mikro i to brązowe? Lekarz w piątek, ja miałam plamienie takie w niedzielę rano, myślała że to początek miesiączki, a przed chwilą znowu to samo... Takie brązowe nitki podczas podcierania... Już odchodzę od zmysłów :(
Ja miałam w poniedziałek ale troszkę i do teraz spokój więc chyba zarodek się zagnieździł. Ważne, że nie jest to żywa krew. Piątek już blisko, będzie dobrze 🙂
Mnie to ciągle boli podbrzusze, nie jakoś mocno. Najbardziej jak trochę dłużej robię coś na stojąco. I czasem jak kichnę to jakby mi miało wyrwać jajnik. Staram się o tym nie myśleć
 
Fatalnie :( dosłownie całą noc bylo mi niedobrze. Kilka razy wstałam zwymiotować samą zółcią, bo już nie wytrzymywałam. Jestem wykończona. Za chwilę piszę do pracodawcy że nie przyjdę do pracy. Nie wytrzymam z takimi miłościami. Jestem wykończona fizycznie i psychicznie

Widzę, ze u Ciebie tak jak u mnie fatalnie.
A dajesz radę w ogóle coś jeść?
 
reklama
Do góry