reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, chyba nieśmiało mogę do Was dołączyć. Coś o mnie. To moja pierwsza ciąża -mam nadzieje 🥺 mam 22 lata ale stabilne podłoże aby zacząć już starania-zawsze marzyłam żeby być młoda mamą. I tak oto udało się w drugim cyklu z duphastonem-mam niedomoge. Cykle mam zazwyczaj 28 dni, dzisiaj 27Dc i wyszły już dość widoczne kreski. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze a Wam życzę nudnych ciąż ❤️ Planowany termin porodu to 8 czerwca- tak wychodzi z aplikacji 🙈
 
Mam na imie Ania, o dziecko staraliśmy sie prawie 4 lata, mam pcos. Leczenie odnośnie przywrócenia owulacji bylo od półtora roku gdzie wystąpiły na tabletkach tylko 4 owulacje z czego 4 na ten moment jest najpiękniejsza. Testy wyszły mi pozytywne więc W 29 dc zrobilam bete która wyniosla 296 a w 31dc wyszla 653, przyrost mam 120 procent. Tsh 1,73
 
reklama
Mam na imie Ania, o dziecko staraliśmy sie prawie 4 lata, mam pcos. Leczenie odnośnie przywrócenia owulacji bylo od półtora roku gdzie wystąpiły na tabletkach tylko 4 owulacje z czego 4 na ten moment jest najpiękniejsza. Testy wyszły mi pozytywne więc W 29 dc zrobilam bete która wyniosla 296 a w 31dc wyszla 653, przyrost mam 120 procent. Tsh 1,73
Gratulacje!!❤️
 
Do góry