reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, wczoraj test zrobiony wyszła blada kreska dzisiaj popołudniu powtórka już z widoczna ładna kreska. Jestem już mama z lipca 2020. Za mną jedna ciąża biochemiczna i poronienie w 10 tc które miałam w lipcu. Starania z mężem planowaliśmy od września a tu taka niespodzianka. Mam nadzieje ze tym razem się uda.
 
Mnie od trzech dni delikatnie boli brzuch jak na okres, piersi powiększone, ale mam wrażenie, że już trochę się przyzwyczajają i nie są aż tak wrażliwe jak tydzień po owulacji. Generalnie czuję się lepiej niż 10dpo - wtedy zadyszka po przejściu kilkuset metrów, tętno 100 i uderzenia gorąca, kiedy zawsze byłam zmarzluchem z super kondycją 😅
Robiłaś drugi raz bete? Bo z tego co pamiętam to mialas idealny progesteron, ja takiego nie mam z tabletkami nawet :)
 
W końcu zrezygnowałam z bety. Zrobiłam jeszcze kilka testów - każdy kolejny ciemniejszy. Dziś już naprawdę grube krechy:)
Rozumiem, kiedy do lekarza sie wybierasz?
Ja już po dwóch betach w sobotę i poniedziałek ale dzisiaj też zrobiłam test to kreska wyglada tak :)
 

Załączniki

  • IMG_20220929_163936.jpg
    IMG_20220929_163936.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 111
Rozumiem, kiedy do lekarza sie wybierasz?
Ja już po dwóch betach w sobotę i poniedziałek ale dzisiaj też zrobiłam test to kreska wyglada tak :)
O i jak się kształtują bety? Piękna kreseczka :D ja jednego ginekologa mam na 18 października, ale będę chciała złapać innego w przyszłym lub najpóźniej kolejnym tygodniu ☺️
 
reklama
Do góry