reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Ja mam ciążę spożywczą 🤭 ale nad blizną miałam płasko a widzę, że już się wybija taki fałdek. muszę kupić jakieś legginsy ciążowe, bo w domu mam ostatnie luźniejsze spodnie 🙆
Czas na zakupy 😁 ja jeszcze muszę biustonosze kupić większe bo z tych co mam to mi się wylewają a małych nie mam i to jest najgorsze ze jeszcze są większe 🙈
 
Ja też na luteinie jestem i dodatkowo duphaston. Wizytę mam w środę, może pozwoli już odłożyć luteinę bo nie plamie już długo a biorę zapobiegawczo 😊
ja plamiłam raz delikatnie, jednorazowo po stosunku i przepisał mi lekarz luteinę, potem dwa razy też jednorazowo na dzień, zaraz po aplikacji (musiałam się podrażnić aplikując) i od tamtej pory (ze 3 tygodnie) już w ogóle nie plamię, ale chyba wolę brać dalej, bo wydaje mi się, że będę spokojniejsza dzięki temu 🙈
 
Haha ja już się czuje powoli jak slonik 😂
ja tam już jestem małym wielorybkiem 😁
Czas na zakupy 😁 ja jeszcze muszę biustonosze kupić większe bo z tych co mam to mi się wylewają a małych nie mam i to jest najgorsze ze jeszcze są większe 🙈
do tej pory miałam rozmiar D, a teraz już conajmniej rozmiar większe są, a to dopiero początek.. później będę mogła zabić cycem jak ktoś mi podpadnie 🙈
 
ja plamiłam raz delikatnie, jednorazowo po stosunku i przepisał mi lekarz luteinę, potem dwa razy też jednorazowo na dzień, zaraz po aplikacji (musiałam się podrażnić aplikując) i od tamtej pory (ze 3 tygodnie) już w ogóle nie plamię, ale chyba wolę brać dalej, bo wydaje mi się, że będę spokojniejsza dzięki temu 🙈
Ja też plamiłam po stosunku, ale później już po stosunku nie plamiłam 💪 niby masz rację. Mam też mała nadżerkę, chociaż miałam wypalaną ją 5 lat temu i pewnie z tego powodu będę musiała brać ta luteinę. Ja mam 2x 50 😊
 
Ja też plamiłam po stosunku, ale później już po stosunku nie plamiłam 💪 niby masz rację. Mam też mała nadżerkę, chociaż miałam wypalaną ją 5 lat temu i pewnie z tego powodu będę musiała brać ta luteinę. Ja mam 2x 50 😊
to tak samo ja, po braniu luteiny już po stosunku nie plamiłam, ale wolę brać i być spokojna, choć i tak za każdym razem jak korzystam z toalety patrzę na papier 😑
 
to tak samo ja, po braniu luteiny już po stosunku nie plamiłam, ale wolę brać i być spokojna, choć i tak za każdym razem jak korzystam z toalety patrzę na papier 😑
Ja mam to samo, jeszcze w kibel puszczam żurawia czy tam aby na pewno nic nie poleciało. Ja to chciałabym już czerwiec, najlepiej przespać ten czas, no ale cóż nikt mnie nie uśpi farmakologicznie przecież bo nie można.. W sumie jakbym miała brać X tabletek, zastrzyków itd to brałabym 😊
 
reklama
Do góry