reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Trzymam kciuki zatem by wszystko było dobrze z przyjacielem psem 😊
Przede mną też dzisiaj wizyta po pracy...w luxmedzie.. po skierowania na badania, no zobaczymy.. jakoś sceptycznie podchodzę do tej wizyty.... chyba się zraziłam po ostatnim chu..wym USG.. i namawianiu na tą pappe..... 😒

Dziewczyny czy Was też tak cycki bolą? ja od paru dni spać przez to nie mogę normalnie, śpicie w stanikach?
Mnie też bardzo piersi bolą, szczególnie wieczorem.. Na ten moment śpię bez, ale chyba niedługo jakiś sportowy będzie trzeba zakupić, bo ciężko jest się ułożyć 😌 mi już przybyło ponad 5cm w piersiach. Ale u mnie większym problemem jest ból pleców codziennie rano, wcześniej mi się to nie zdarzało.. macie może jakieś patenty? Może poduszka ortopedyczna? Ćwiczenia? 🤔🤔
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki zatem by wszystko było dobrze z przyjacielem psem 😊
Przede mną też dzisiaj wizyta po pracy...w luxmedzie.. po skierowania na badania, no zobaczymy.. jakoś sceptycznie podchodzę do tej wizyty.... chyba się zraziłam po ostatnim chu..wym USG.. i namawianiu na tą pappe..... 😒

Dziewczyny czy Was też tak cycki bolą? ja od paru dni spać przez to nie mogę normalnie, śpicie w stanikach?
mnie cały czas bolą, właściwie od początku.
 
Mnie też bardzo piersi bolą, szczególnie wieczorem.. Na ten moment śpię bez, ale chyba niedługo jakiś sportowy będzie trzeba zakupić, bo ciężko jest się ułożyć 😌 mi już przybyło ponad 5cm w piersiach. Ale u mnie większym problemem jest ból pleców codziennie rano, wcześniej mi się to nie zdarzało.. macie może jakieś patenty? Może poduszka ortopedyczna? Ćwiczenia? 🤔🤔
fizjoterapeuta! Dobry fizjo potrafi zdziałać cuda a przy okazji powie ci jak dbać o plecy w kolejnych tygodniach/miesiącach.
 
Trzymam kciuki zatem by wszystko było dobrze z przyjacielem psem 😊
Przede mną też dzisiaj wizyta po pracy...w luxmedzie.. po skierowania na badania, no zobaczymy.. jakoś sceptycznie podchodzę do tej wizyty.... chyba się zraziłam po ostatnim chu..wym USG.. i namawianiu na tą pappe..... 😒

Dziewczyny czy Was też tak cycki bolą? ja od paru dni spać przez to nie mogę normalnie, śpicie w stanikach?
U mnie zaczął się ból od ok 5 tygodnia. Ostatnio się nasilił, ale jeszcze bez tragedii. Powiększyły się sporo, chyba trzeba nabyć nowy stanik 😁 Śpię w samej koszulce
 
Eh czyli już też znacie ten ból, mnie w nocy aż rwie jak się podnosze, przekręcam tak bolą i też sporo urosły, a małe nie były :( juz w staniki mi nie wchodzą....
Ja pierdziele musze się zmusić iść na zakupy, aż mi sie płakać chce tak mnie dzisiaj podbija od samego rana......te mdłości są mega wykańczające na niczym się nie można skupić
 
Dziewczyny wychodzę!!!!!!! 🤗😆🤗😆

Badania wyszły dobrze, lekko zabrudzone w środku jeszcze jest :( ale kazali się nie martwic. Mam siedzieć w domu narazie, o pracy mogę zapomnieć dali mi zwolnienie, mam się oszczędzać, nie dźwigać, jak najwięcej leżeć :)
Jakby się coś działo to od razu jechać do szpitala ale wierzę że będzie dobrze.
Za tydzień kontrola:) :)
Serduszko bije ❣️
 
reklama
Dziewczyny wychodzę!!!!!!! 🤗😆🤗😆

Badania wyszły dobrze, lekko zabrudzone w środku jeszcze jest :( ale kazali się nie martwic. Mam siedzieć w domu narazie, o pracy mogę zapomnieć dali mi zwolnienie, mam się oszczędzać, nie dźwigać, jak najwięcej leżeć :)
Za tydzień kontrola:) :)
Serduszko bije ❣️
Cudowne wieści - nie ma to jak w domu! Wypoczywaj ❤️
 
Do góry