reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dobra laski. Ja już po wizycie. Ciąża młodsza, czyli tak jak myślałam. Mam przyjść za 2 tygodnie, bo jeszcze nie na serduszka. Zapytałam, czy to znaczy, że jeszcze może się wszystko wydarzyć. Lekarz powiedział, że wg niego wszystko jest ok, nawet pięknie to wygląda. Patrzcie jaki pęcherzyk wielki :p
 
reklama
Dobra laski. Ja już po wizycie. Ciąża młodsza, czyli tak jak myślałam. Mam przyjść za 2 tygodnie, bo jeszcze nie na serduszka. Zapytałam, czy to znaczy, że jeszcze może się wszystko wydarzyć. Lekarz powiedział, że wg niego wszystko jest ok, nawet pięknie to wygląda. Patrzcie jaki pęcherzyk wielki :p
Super😊 a który to tydzień według lekarza ?
 
Dobra laski. Ja już po wizycie. Ciąża młodsza, czyli tak jak myślałam. Mam przyjść za 2 tygodnie, bo jeszcze nie na serduszka. Zapytałam, czy to znaczy, że jeszcze może się wszystko wydarzyć. Lekarz powiedział, że wg niego wszystko jest ok, nawet pięknie to wygląda. Patrzcie jaki pęcherzyk wielki :p
Ale super 🥰 ty masz chociaż pęcherzyk już :) ja jeszcze nic nie widziałam :(
 
Pięknie gratulacje, według lekarza w którym tygodniu teraz jesteś ????
Dobra laski. Ja już po wizycie. Ciąża młodsza, czyli tak jak myślałam. Mam przyjść za 2 tygodnie, bo jeszcze nie na serduszka. Zapytałam, czy to znaczy, że jeszcze może się wszystko wydarzyć. Lekarz powiedział, że wg niego wszystko jest ok, nawet pięknie to wygląda. Patrzcie jaki pęcherzyk wielki :p
 
Dobra laski. Ja już po wizycie. Ciąża młodsza, czyli tak jak myślałam. Mam przyjść za 2 tygodnie, bo jeszcze nie na serduszka. Zapytałam, czy to znaczy, że jeszcze może się wszystko wydarzyć. Lekarz powiedział, że wg niego wszystko jest ok, nawet pięknie to wygląda. Patrzcie jaki pęcherzyk wielki :p
Superrr 😀😍 i jest pecherzyk żółtkowy! Zdradzisz jakiej wielkości ten pęcherzyk, bo wydaje mi się, że na ostatnim usg mialam wielkosciowo podobny ;)
 
reklama
Superrr 😀😍 i jest pecherzyk żółtkowy! Zdradzisz jakiej wielkości ten pęcherzyk, bo wydaje mi się, że na ostatnim usg mialam wielkosciowo podobny ;)
ej no nie wiem właśnie. Zapomniałam z ekscytacji zapytac. Najgorsze jest to, że mam mieć wizytę za 2 tygodnie, a okazało się że lekarz ma urlop, więc zapisała mnie za 3. Postaram się za te 2 umówić w inne miejsce.
 
Do góry