reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
No u mnie tez to juz takie rozciaganie bardziej i jakies przepychanki tylko nie wiem z kim bo juz chyba nie ma tam nikogo innego 😁🤔😨 Wasze maluchy twz maja czkawke codziennie? W szczegolnosci na wieczor. Hmm...

Tak :) Dokładnie wieczorem zaczyna mi podskakiwać podbrzusze, bo Malutka już jakiś czas główką w dół :)
 
Jestem przyjeta na oddział, ale co dalej nie wiem. Lekarz zaproponował obracanie dziecka i porod SN, ale same negatywne opinie o tym słyszę. Czułam, ze cos z tym moim porodem będzie problematyczne
 
Mój czasem kilka razy dziennie ma czkawkę. Dziś doła mam. Chce by już się urodził. Ile jeszcze będe chodzić w tej ciąży. Mam wrażenie że juz zawsze.

Ja też już mam dość, boję się, że wcale nie będzie akcji i będę musiała iść z przenoszoną ciążą na wywołanie ( a tego bardzo bym nie chciała) Jeszcze wszyscy dookoła mnie wkurzają, co chwilę ktoś pisze, albo dzwoni z pytaniem czy już urodziłam.... :mad:
 
Ja też już mam dość, boję się, że wcale nie będzie akcji i będę musiała iść z przenoszoną ciążą na wywołanie ( a tego bardzo bym nie chciała) Jeszcze wszyscy dookoła mnie wkurzają, co chwilę ktoś pisze, albo dzwoni z pytaniem czy już urodziłam.... :mad:
Ja też już dziś miałam 4 osoby co dzwoniły czy już. Zaraz nagram na pocztę że jeszcze i przestane odbierać. Nie mam żadnych skórczy. Nic się nie dzieje co by wskazywało że ta ciąża się skończy. Moja srednia to juz tydzień była na świecie.
 
reklama
Do góry