reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

U mnie od 2 dni to samo ....idzie oszaleć
Zazdroszczę ze chociaż to ci idzie i zostaje w żołądku... U mnie nic a nic nie ma prawa zostać, masakra i czekam miedy to sie skończy Jest mi tak głupio ze mąż robi wszystko a ja leżę jak święta krowa bo co podniose glowe to [emoji1785][emoji1785] i wiadomo co dalej... Nie jestem nawet w stanie nakarmić własnego dziecka
 
reklama
Pięknie! Odpoczywaj!
Ja już po wizycie!!! Wszystko jest dobrze, dzidzia już ma 1.3cm, serduszko puka ładnie, wg USG 7+3 czyli o dzień do przodu. Mam się oszczędzać, lekarz powiedział że jak się będę słabiej czuć to mam leżeć i odpoczywać i nie latać na rzęsach żeby było posprzatane i ugotowane. Mam zmienić dietę na bogatsza w błonnik. Uspokoiłam się :)
 
Dziewczyny, a czy wy dostarczałyście pracodawcy zaświadczenie o ciąży jeśli dalej pracujecie? Czy te które z was są już na L4 donosiły takie zaświadczenie??
Ja dałam pracodawcy takie zaświadczenie że lekarz stwierdza ciaze tydzień 8. Musiałam dac bo pracuje z laserami i sprzetami, które mogłyby zaszkodzić dziecku. Na l4 jeszcze przyjdzie czas, narazie zero nudności itd wiec zobaczymy co będzie dalej :) zaświadczenie to było napisane na kartce jak recepta z pieczątką lekarza.
 
Nie wiem czy dzisiaj pisalam juz...
Kasieczna super ze na wizycie wszystko ok;)

Witam nowe dziewczyny;)

Ja chodze do jednego gina, prywatnie. Ma najnowszy sprzet wiec i na miejscu mam prenatalne i inne. Usg dopochwowe robi az do 13 tygodnia, maz ze mna nie chodzi ale i ja i on bysmy sie krepowali przy tym usg... chcialabym zeby byl na prenatalnym ale nie wiem czy sie zdecydujemy jeszcze o tym nie rozmawialismy. Nie ma zadnych spodniczek a i nie bardzo gdzie maz ma stanac. Przy glowie nie ma jak, jedynie obok lekarza lub przy nogach.. slabo.
 
reklama
Do góry