reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, a jaki macie plan wizyt u ginekologa? Mój mówi, że będziemy się spotykać co 4 tygodnie. Chodzę prywatnie. To teraz taka norma? 12 lat temu to miałam co 2-3 tygodnie.
Ja zawsze miałam co 4 tygodnie czy prywatnie czy na fundusz ;) nigdy nie spotkałam się z ciężarna , która chodzi co 2-3 tygodnie na wizyte no chyba że ciąża zagrożona jest.
 
Ja jestem umówiona na Pappa z NFZ. Co dalej, zobaczymy. Ostatnio znajomi robili i też wyszła im nieprawidłowości. Stres ogromny, dodatkowe badania i okazało się, że dzidziuś zdrowy. Też się trochę obawiam tego pappa, bo komputer podobno bierze pod uwagę najbardziej wiek mamy. Pewnie stąd złe wyniki.
Bedziecie robily niffty bo na pappa duzo dziewczyn narzeka
 
Ja jestem umówiona na Pappa z NFZ. Co dalej, zobaczymy. Ostatnio znajomi robili i też wyszła im nieprawidłowości. Stres ogromny, dodatkowe badania i okazało się, że dzidziuś zdrowy. Też się trochę obawiam tego pappa, bo komputer podobno bierze pod uwagę najbardziej wiek mamy. Pewnie stąd złe wyniki.
Czytalam ze czasami nawet u mlodych dziewczyn wychodza zle wyniki a pozniej zazwyczaj okazuje sie ze jest ok
 
Ja jutro mam kolejna wizytę bo kończy mi się L4 i muszę przedłużyć. Potem 15.11 mam prenatalne i na koniec listopada znów po zwolnienie, czyli wyjdzie ze co dwa tygodnie mam wizytę [emoji23]
 
reklama
Do góry