reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Jak moje dzieci chodziły do przedszkola (ta sama grupa) to córka miała bostonkę, a syn nie miał. [emoji846]
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj byłam na badaniu krwi, pobrali mi aż 6 probówek [emoji44]

W ogóle to cały czas się stresuję tą bostonką. W zeszłym tygodniu od środy nie chodziłam do pracy, wtedy cały tydzień chodziła ta dziewczynka, która ją właśnie ma. W pracy byłam wczoraj i denerwuje się, że któreś dziecko już było zarażone, a jeszcze nie ma wysypu objawów [emoji3525] Czy jest szansa, że nawet jeśli miałam styczność z wirusem, to go nie załapię?
 
reklama
Słoneczko. Ty się nie możesz denerwować!! Możemy się zarazić wszystkim i wszędzie. Jak będziemy do tego podchodzić w taki sposób to bardzo szybko oszalejemy. Jeśli będziesz się skupiać na tym że masz bostonke to zaczną pojawiać się objawy ( oczywiście nie prawdziwe) podejdź do wszystkiego na spokojnie.
Wiem, ale jednak ryzyko zarażenia tak po prostu jest mniejsze niż w grupie dzieci, które już pewnie są zarażone ale jeszcze nie mają objawów. Dziękuję za słowa otuchy [emoji8]
 
Dziewczyny ja osiwieje do czwartku i to jeszcze do godziny 19 [emoji53][emoji85] jestem dzisiaj w 8+1d i strasznie mnie martwi ustąpienie mdłości jakoś od 4 dni... Oczywiście już się naczytałam. Eh musi być dobrze i chce w to wierzyć ale mam straszne obawy [emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Ja dziś mam 7+6 i tez zero mdłości ... szok, dawno tak nie miałam. Od rana ananas, dwa jajka na twardo :)
 
Dziewczyny ja osiwieje do czwartku i to jeszcze do godziny 19 [emoji53][emoji85] jestem dzisiaj w 8+1d i strasznie mnie martwi ustąpienie mdłości jakoś od 4 dni... Oczywiście już się naczytałam. Eh musi być dobrze i chce w to wierzyć ale mam straszne obawy [emoji3525][emoji3525][emoji3525]
Podobno utrzymujaca sie podwyzszona temperature swiadczy o tym ze wszystko jest w porzadku
 
reklama
Do góry