reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Miłego dnia!
Takie mam mdłości że hoho, a zaraz trzeba ruszać do pracy. Słabo spałam i czuję się do d.py
Również miłego!
Ja dziś też miałam kiepska noc, od samego początku ciąży, mam takie noce, że jak gdzie źle śpię, to bolą mnie mięśnie brzucha, takie mam napięte. Dziś się z tym zmagalam.
Jeszcze wieczorem najadlam się parówek i czuje je do tej pory... :/
 
Moja dyrektor wczoraj dowiedziała sie o ciąży i bede z nia dzis na ten temat rozmawiała, a miala w ogole sie nie dowiedzieć a dopiero jak przejde na zwolnienie

Ja tez dzis zle sie czuje, mdłości cycki i prawie wymioty [emoji1785][emoji1785]
 
Dzień dobry [emoji4] ja to wczoraj wieczorem myślałam że zwariuje...sama nie wiedziałam czego chce, jakoś tak się dziwnie czułam nie do opisania. Dzisiaj całkiem nieźle się czuje , ale w lustrze zobaczyłam że jedna żyła do lewej piersi jest strasznie widoczna. Zaraz śniadanko i prasowanie na mnie czeka.
Miałam zjeść bułeczkę z pomidorem ale któraś wspomniała o parówkach i już sama nie wiem [emoji85] pewnie zjem to i to hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]

Miłego dnia! [emoji4]
 
Ja wczoraj wystraszyłam się mojej wagi początkowej, bo startuje z 62 kg co jest masakrą, w żadnej ciąży tyle nie miałam, nie wiem czy to lato i wypady spowodowały taka wagę, a nie ważyłam się w lecie bo mi się bateria wyczerpała w wadze, a tu taki szok, w marcu miałam 58 a teraz aż tyle!!!to przeżyjemy najważniejsze żeby dzidzi było zdrowe

Ja chyba się zapisze na te badania prenatalne, jak to lekarz powiedział, bierzemy pod uwagę, że wcześniejsze dzieciątko mogło mieć wady genetyczne i można teraz to sprawdzić, chociaż on powiedział, że nie jest to obowiązkowe
 
A ile miałaś?
Bo ja właśnie miałam chyba nieco wyższy tsh..
I nie wiem, czy nie lepiej unikać tych z jodem
31.10 mam wizytę to się dopytam jeszcze
Ja się lecze na niedoczynność tarczycy od lat. Startowałam z wynikiem 8. Teraz miałam 2,27 i mimo tego dawka podwyższona bo bezpiecznie w ciąży mieć około 1,5. A Ty ile masz? Jeśli wynik za wysoki świadczy o niedoczynności i wtedy preparaty z jodem są ok.
 
reklama
Do góry