reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Używałam Tule przy synku i się sprawdziła [emoji4] byłam zadowolona. Były dni kiedy tylko ręce i ręce i nie byłabym w stanie nic zrobić więc Tula się przydała, a poza tym zakupy też były wygodniejsze. Miałam ją też zawsze w wozku. Byl taki czas kiedy w trakcie spaceru nagle wózek był niefajny dla syna i wtedy hop do Tuli i było mi łatwo iść z nim i z wózkiem. Także polecam [emoji4]
My przy poprzednich chłopakach mieliśmy mieszkanie na 4 pietrze bez windy - nie było szans na wytaszczenie wózka (cały czas byl w bagażniku [emoji1787]) i łóżeczko w pokoju dzieci i dodatkowo kołyskę w sypialni. Przy jednym i przy drugim sprawdziło się super.

Teraz mamy dom i piętro, wiec chyba układ będzie podobny, tyle ze do naszej sypialni myślę o dostawce, a na dole w ciągu dnia chyba w wózku będzie i w bujaczku [emoji2956]

Czy któraś z Was rozważa zrobienie badań genetycznych Nifty Pro ? albo Sanco ?

I ma jeszcze pytanie o nosidełko ? Czy któraś z Was ma doświadczenie z Tulą ? Przy poprzednich miałam BabyBjorna i sprawdzał się, ale o Tuli też słyszałam dużo dobrego...
 
O to super wiadomości [emoji4] prezent na rocznicę [emoji3]
Muszę się pochwalić Wam dziewczynki :)
Jestem po wizycie i maleństwo ma 4mm i widać pulsujące serduszko!
Jestem przeszczęśliwa!
Wg USG jestem na początku 7 tygodnia czyli 6+1 :)
Planowana data to 13 czerwca i wyobraźcie sobie, że to data w którym brałam ślub :)
 
reklama
Do góry