reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
O matulu juz myslalam że tylko moje dziecię jest ostatnio na bakier ze snem 🤦‍♀️ Zmieniły mu się pory i długość drzemek ,wcześniej spal najpierw godzinę ,pozniej następna drzemka to była 3 godziny a pozniej tylko godzinka .
Teraz jest dramat bo ma drzemki po 30 minut 😅

Ostatnio ma problemy ze snem . Obudził się o północy i szczesliwy byl do 3:00 ... ,a jak udało mi się zasnąć to młody wstał o 7 🙆‍♀️ o tak przez kilka dni .

Czy wasze maluchy tez marudzą jak je usypiacie ? Oli potwornie krzyczy, tzn marudzi i jest okropnie zły i przy tym ma oczy zamkniete 🤷‍♀️ o co mu chodzi to pojęcia nie mam . A może to skok . Wiem jedno ,niech te skoki juz sobie pójdą 😅😅

U nas szpital, wszyscy chorzy . Córa wszystkich pozarażała ,nawet Oli się załapał 😪
U nas dziś tak z drzemkami, Alka nie śpi od 4. Na dole w bujaczku zadowolona a jak ją biorę do sypialni i próbuje uśpić to drze się w niebogłosy 😔 a już mi ładnie całą noc przesypiała
 
Telefon zmieniłam i zapomniałam o babyboom 🙈🙈🙈😀 witam z powrotem, muszę nadrobić posty od lipca 🙈😀 jak Wasze pociechy?
Lepiej późno niż wcale 😅

U mnie Oliwier chyba zaczyna docierać że jak wylazł na świat to tak już pozostanie 😅
Zaczęliśmy rozszerzać dietę ,póki co idzie super :) w nocy budzi sie na jedno karmienie ,no może czasem dwa . Leżąc na brzuszku świetnie podpiera sie na rączkach, jednak jeszcze nie prostych . Duzo sie turla ,musze mieć oczy wszedzie 😁 Próbuje sie podnosic do siadu ,ale jeszcze nie jest gotowy. Za to jak czasami podniose go za rączki to radość jest niesamowita .
Nadal karmimy się cyckiem
 
Bardzo dziękuję za informacje. Ja już coraz częściej o tym myślę, bo zaraz zacznę ostatnie opakowanie anty i muszę się zdecydować co dalej. Boję się tylko, że wydam tyle kasy, a z jakiegoś powodu będę ją musiała usunąć...


A Twój maluch jest na piersi? Ssie smoczek? Ja mam taki smoczek, ale lekarstwo podawałam z pipetki i udało się bez większych problemów, a ze smoczka nie wiem czy by wszystko wypiła...
najważniejsze żebyś znalazła dobrego ginekologa który zrobi usg i dobierze ci rozmiar spiralki i w trakcie instalacji żeby tez sprawdzał położenie 😁 jeśli na tabletki dobrze reagujesz to ze spiralka powinno być tez dobrze najtrudniejsze jest pierwsze 6 miesięcy a potem już spokój 😁😁
 
@Mia12345 to tylko przeziębienie :) ,córka ze szkoły przytargała ,a że to alergik to juz w ogóle dramat. Najgorzej w nocy ,Oliwier ma katar lecz nie zatkany nosek ,a właśnie wodnisty katar daje się nam we znaki . Młody spać nie może bo wybudza się co chwile. I tak dzis prawie nie spałam 🤷‍♀️ Ile tygodni ma twój skarb ? Pytam bo Oli mial tez taki epizod jakis czas temu, wiec może to być skok.

U nas już 19 tydzień za pasem ,niedługo 20 . Boze jak to leci 🙆‍♀️ ,a jeszcze niedawno był taki malusi :D
Wodnisty to alergiczny katar . Moi synowie też alergicy i co chwilę coś przynoszą z przedszkola
 
Wodnisty to alergiczny katar . Moi synowie też alergicy i co chwilę coś przynoszą z przedszkola
Wiem ze alergiczny ,córka jest alergikiem. Oli jeszcze nie mial badań w tym kierunku . Czekamy aż bedzie można zrobić mu badania

Ale tym razem to choroba ,wiem bo zaraził się ode mnie 🤦‍♀️ ... a ja od córki 🤷‍♀️
 
reklama
Wiem ze alergiczny ,córka jest alergikiem. Oli jeszcze nie mial badań w tym kierunku . Czekamy aż bedzie można zrobić mu badania

Ale tym razem to choroba ,wiem bo zaraził się ode mnie 🤦‍♀️ ... a ja od córki 🤷‍♀️
U nas też zawsze podobnie. Pierwsze dwóch małych łapie , potem ja, potem.najmlodszy , potem Maz, a potem znowu 2 małych. I w koło. Aż krąg przerwie się
 
Do góry