reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Słońce , czujesz parcie na kupę? Wody mogą się sączyć. Skurcze masz? Boli Cię jak na okres? Ja bym na Twoim miejscu się zapakowala do szpitala zwłaszcza, że pisałaś, że kawałek masz? Czop może odejść, ale nie musi. A nawet jeśli się nie zaczęło to choć będziesz wiedziała. Trzymam kciuki.

no wszystko miałam poza skurczami, a teraz w ogóle się uspokoiło....masakra, chyba zwariuje póki ta właściwa akcja się zacznie.... 😑
 
@sariska a bo mnie nastraszyli ,że poród indukowany po cc + cukrzyca ciążowa = powikłaniami ,min. rozejście blizny ,spadek tętna u dziecka i takie tam ... 🙈

Ja mam parcie na kupę ostatnio przez 4 dni jakoś ,no i sikam jak nienormalna . Dziś miałam dużo przeźroczystego śluzu na bieliźnie . A tak poza tym to nic się nie dzieje . Ciasto upiekłam ,posprzątałam ,na piłce skakałam i nic się nie dzieje . Nawet powiedziałabym że czuję się lepiej zrelaksowana po tej piłce :)

no ja też ucisk na krocze, parcie na kupę, ciągle sikać się chce, Mała jeszcze swoje dokłada wierceniem się....ale skurczów brak :/
 
@sariska a bo mnie nastraszyli ,że poród indukowany po cc + cukrzyca ciążowa = powikłaniami ,min. rozejście blizny ,spadek tętna u dziecka i takie tam ... 🙈

Ja mam parcie na kupę ostatnio przez 4 dni jakoś ,no i sikam jak nienormalna . Dziś miałam dużo przeźroczystego śluzu na bieliźnie . A tak poza tym to nic się nie dzieje . Ciasto upiekłam ,posprzątałam ,na piłce skakałam i nic się nie dzieje . Nawet powiedziałabym że czuję się lepiej zrelaksowana po tej piłce :)
Ok to rozumiem, że boisz się oxy, ale nic się martw. Chyba te powikłania to chyba przy cukrzycy insulinowej. A pisalaś, że teraz nie masz to się nie stresuj. Wszystko dobrze będzie.
Kurde to Ty dziś szalejesz :). My zaraz na lody jedziemy. Hihi
@Nerwicówka35 jak Ty tam kobietko? A sorki doczytałam już
 
no ja też ucisk na krocze, parcie na kupę, ciągle sikać się chce, Mała jeszcze swoje dokłada wierceniem się....ale skurczów brak :/
Ja bym pojechała. Zwłaszcza, że Twoja szyjka jest krótka i miałaś 2 dni temu 2 cm rozwarcia. Ja skurczy wcale nie miałam, dopiero pojawiły się po podaniu oksytoxyny mi ja podali w drugiej fazie 30 minut przed wyskoczeniem młodych. A boli Cię tam na dole jak na okres? Nie ciągle tylko co jakiś czas?
 
Dziewczyny ,mam głupie pytanie . Jak myślicie jutro jechać na czczo czy na spokojnie zjeść śniadanie ? 🤔
Dzwoniłam na oddział i nawet pisałam , zero odzewu
 
Dziewczyny czy mi się wydaje czy brzuchol mam coraz niżej?
 

Załączniki

  • 20200524_174300.jpg
    20200524_174300.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 143
reklama
Dziewczyny ,mam głupie pytanie . Jak myślicie jutro jechać na czczo czy na spokojnie zjeść śniadanie ? 🤔
Dzwoniłam na oddział i nawet pisałam , zero odzewu
Ja bym pojechała wcześnie rano na czczo. Może pobiorą Ci krew do badania i jeszcze załapiesz się na śniadanko 😏Wprawdzie szpitalne ale zawsze 😉 swoją drogą prowiant też sobie weź🙂
 
Do góry