reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Właśnie to odwoływanie wizyt jest straszne. Wszystkie siły skupione są wokół koronawirusa a reszta czeka. I sądzę że każdy ginekolog powie mi lepiej siedź w domu niż badaj się profilaktycznie w ciąży. Ale co z długością szyjki, co z zapaleniami, co z tarczycą. Przecież to wszystko jest równie niebezpieczne dla ciąży co grypa czy przeziębienie. No nie chcę pod koniec ciąży zmieniać ginekologa i szukać jakiegoś co ma prywatny gabinet... A z drugiej strony panika i stres jest jeszcze gorszy dla ciąży. Niech to się już wszystko skończy....
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywnej myśli, choć to co się dzieje nie wpływa na pozytywne myślenie. W przyszłym tygodniu muszę zrobić badania , bo w piątek mam gina, w poniedziałek diabetolog i też się zastanawiam czy mi nie odwołają .... buuu za dużo stresu..

A tak to wynajduje rzeczy do zrobienia i teoretycznie nie myślę o tym... Tzn staram się. ..
Z młodymi robimy różne ciekawe rzeczy ;), chyba im się podoba ;). A jak mają mnie dość to szyję rzeczy dla młodego.
Kokon uszyty, kocyki na wiosnę sztuk 2, pieluszki tetrowe, muślinowe, flanelowe no i 2 prześcieradła do łóżeczka:).
Miłego popołudnia
 
No ale niestety tak to jest z babiczkami w ciąży ;) jednego dnia pełne energii, drugiego dnia pt. "nie dotykać bo zaraz się rozpłaczę" . Mimo że raczej twardo po ziemi stąpam, to w tej ciąży to z równowagi potrafi mnie całkowicie wytrącić zbita szklanka...... i będę tydzień rozpamiętywać że to moja ulubiona. więc epidemia no to tym bardziej ;)
 
Hej dziewczyny. Ja jestem pozytywnej myśli, choć to co się dzieje nie wpływa na pozytywne myślenie. W przyszłym tygodniu muszę zrobić badania , bo w piątek mam gina, w poniedziałek diabetolog i też się zastanawiam czy mi nie odwołają .... buuu za dużo stresu..

A tak to wynajduje rzeczy do zrobienia i teoretycznie nie myślę o tym... Tzn staram się. ..
Z młodymi robimy różne ciekawe rzeczy ;), chyba im się podoba ;). A jak mają mnie dość to szyję rzeczy dla młodego.
Kokon uszyty, kocyki na wiosnę sztuk 2, pieluszki tetrowe, muślinowe, flanelowe no i 2 prześcieradła do łóżeczka:).
Miłego popołudnia

Masz jakiś sprawdzony muślin i tetrę? Szukam po sklepach internetowych i nie wiem na co się zdecydować.
 
Masz jakiś sprawdzony muślin i tetrę? Szukam po sklepach internetowych i nie wiem na co się zdecydować.
Wiesz co ja zamawiam na metry i sama szyję :). Także te sklepy mogę Ci polecieć. Sama jakbym nie szyła, to pewnie w synku bym kupiła, bo widziałam 3 paczki tetry w fajnej cenie i dobrymi opiniami :).
 
Jakie strony polecacie gdzie mogę zamówić kokon , pościel, rożek? W dobrych cenach i dobra jakość :) byleby było tam dużo wzorów neutralnych. Chłopak nie chce cały czas znać płeć 😂 ja znam i mam problem z wybraniem czegoś 😂😂
 
reklama
Jakie strony polecacie gdzie mogę zamówić kokon , pościel, rożek? W dobrych cenach i dobra jakość :) byleby było tam dużo wzorów neutralnych. Chłopak nie chce cały czas znać płeć 😂 ja znam i mam problem z wybraniem czegoś 😂😂
Nie pomogę niestety :(
Ja pościeli na lato nie kupuje ale zainwestowałam za to w kocyk bambusowy i otulacze z lullalove, rozek dostałam w prezencie a kokon też odpuszczam 😂
 
Do góry