reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
IMG_3726.jpg


Ja w tamtej takie zrobiłam :)
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma psy?
Ja mam dwa owczarki niemieckie, z racji tego, zw kochamy psy, to traktujemy ich jak członków rodziny. Wiecie, że wydaje mi się, po kilku dniach obserwacji, zw one czują, że jestem w ciąży. Zawsze jak skądś wracamy to skakaly z radości, a teraz do męża biegną, a do mnie ostrożnie, tylko żeby pogłaskać. Dziś suczka, która jest straszą, nie pozwoliła młodemu nawet podejść do mnie, stała koło mojej nogi i warczala na niego. To niesamowite te zwierzęta wciąż mnie zadziwiaja. A najlepsze jest to, ze jak tak myślę, to one naprawdę obchodzą się że mną tak łagodnie już od samych początków tej ciąży. :)
Ja mam 2 psy i nic takiego nie zaobserwowałam :)
 
reklama
A nie próbowałaś swojego robić? W kiku za 20zl są fajne elektryczne wyciskarki do cytrusów. Sok z pomarańczy mniam, do tego szybko i bez użycia siły :)

ja robię właśnie w takiej wyciskarce... kiedyś takie cudo dostałam i stało i stało i od zeszłego roki jak tylko jesień i katary Nas dopadły, to wyciskamy sami sok [emoji854]
 
Do góry