reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

reklama
Położyłam się, pospalam troszkę, co prawda wcale mi lepiej nie było ale mąż mi zrobił niespodziankę i zrobił pycha obiad po którym się trochę lepiej poczułam. Widzę że dziś nie tylko ja mam słaby dzień, przynajmniej mamy komu ponarzekać :D
 
Hej dziewczyny, ale drukujecie nie moge Was nadgonic z czytaniem. Ja juz po pierwszych podstawowych badaniach i tsh troche za wysokie bo az 3.63 i juz mamy jakas dawke leku wprowadzic, a wizyta dopiero15 listopada. Ostatnio mam jakies oslabienie bo nic mi sie nie chce, ale 3letni syn nie pozwala na nude
 
Ja byłam na początku piątego tygodnia (według moich obliczeń) i czterech pozytywnych testach. Lekarz zapytał po czym stwierdziłam, że jestem w ciąży to mówię, że wyjątkowo bardzo bolą mnie piersi, testy wyszły pozytywnie oraz, że odstawiłam miesiąc temu tabletki, bo z partnerem podjęliśmy taką decyzję. Pan doktor nie zaakceptował mojej odpowiedzi (jakiś egzamin to chyba był o_O) i zapytał po czym kobieta stwierdza, że jest w ciąży. Zorientowałam się, że chodzi mu pewnie o brak okresu, więc odpowiedziałam, że u mnie okresy nigdy nie były regularne, cykle trwały około 35-40 dni, a po tabletkach też pewnie organizm się rozregulował, więc brak okresu nie był dla mnie wyznacznikiem. Ale pan doktor i tak się wykłócał ;), dziwna rozmowa.
Szybko mnie zbadał, ale to było tylko normalne badanie i stwierdził, że okres się faktycznie zatrzymał, więc można domniemywać, że jestem w ciąży. Kazał brać kwas foliowy i zgłosić się za dwa tygodnie... Także więcej się nagadałam o tym po czym kobieta stwierdza, że jest w ciąży niż samego badania było ;). Szukam innego ginekologa.
Ja byłam na początku piątego tygodnia (według moich obliczeń) i czterech pozytywnych testach. Lekarz zapytał po czym stwierdziłam, że jestem w ciąży to mówię, że wyjątkowo bardzo bolą mnie piersi, testy wyszły pozytywnie oraz, że odstawiłam miesiąc temu tabletki, bo z partnerem podjęliśmy taką decyzję. Pan doktor nie zaakceptował mojej odpowiedzi (jakiś egzamin to chyba był o_O) i zapytał po czym kobieta stwierdza, że jest w ciąży. Zorientowałam się, że chodzi mu pewnie o brak okresu, więc odpowiedziałam, że u mnie okresy nigdy nie były regularne, cykle trwały około 35-40 dni, a po tabletkach też pewnie organizm się rozregulował, więc brak okresu nie był dla mnie wyznacznikiem. Ale pan doktor i tak się wykłócał ;), dziwna rozmowa.
Szybko mnie zbadał, ale to było tylko normalne badanie i stwierdził, że okres się faktycznie zatrzymał, więc można domniemywać, że jestem w ciąży. Kazał brać kwas foliowy i zgłosić się za dwa tygodnie... Także więcej się nagadałam o tym po czym kobieta stwierdza, że jest w ciąży niż samego badania było ;). Szukam innego ginekologa.
W Twoim przypadku bez wątpienia zamieniłabym lekarza. Ja mam o tyle rozterki, że z tym związana jest od długiego czasu, i wspierał nas w naszych staraniach. Chyba pójdę do niego za 2 tygodnie, i wtedy zdecyduję.
 
Ja przestałam mieć siłe przez dzisiejsza wizytę u ginekologa i to że nie zobaczyłam kruszynki i jeszcze tak dziwnie powiedział tak jakby żeby się nie cieszyć bo to za wczesna ciąża może się okazać poza maciczna albo może być pusty pęcherzyk. Człowiek idzie się ucieszyć i potwierdzić ciąże a oni tak potrafią zdołować. Jak mu powiedziałam żeby nie straszył i czyli nie mam się z czego cieszyć to stwierdził że po mału można się cieszyć [emoji85][emoji24]
Lekarze na samym początku zawsze są bardzo zachowawczy. Ba, często po prostu tacy są. Najważniejsze, żebyś nie dała, aby negatywne myślenie wzięło nad Tobą górę. Wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
Do góry