reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Akurat udało nam się zapisać na ten termin i bardzo nam na nim zależało bo mąż będzie miał akurat wolne a chciAłam by był razem ze mną :-) jeżeli nie będzie widać to pójdę na następna wizytę ale już niestety sama pewnie

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Może akurat ciąża strasza o dwa dni albo już serduszko będzie [emoji7] ja idę w 6t6d ;) tez z mężem :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Cześć dziewczyny, chętnie dołączę do Waszej grupy. Na razie trochę nieśmiało, ale pełna nadziei To moja pierwsza ciąża (aż się boję wymawiać tego na głos!) ze wstępnym terminem na 3.06. Test beta robiłam na zalecenie gina po pierwszej wizycie poglądowej, wiec wynik będę znac dopiero w pon. Z objawów już mam mega tkliwosc piersi, węch wyczulony na kilometr, zawroty glowy jak w pracy za dużo się schylam lub podnoszę głowę no i pobolewanie brzucha od samego poczatku. Uf, to chyba mój pierwszy post w życiu napisany na forum intertowym ;P
 
Do góry