reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Już po wizycie. U dzidzi wszystko ok ale ja jakas przybita wyszłam z gabinetu. Za duże tsh. Mam brać euthyrox. I za mało płytek krwi. 134. Myślałam że w normie ale okazuje się że dla kobiet w ciąży jest inna norma. Poza tym jestem zdezorientowana co do lekarza prowadzącego. Kazała mi zrobić test pappa w 2 drugim miejscu gdzie pracuje i mówi że kosztuje 800 zł..... Mam wrażenie że mnie naciąga na kasę bo czytałam że można już za 250 zł go zrobić...
Ja za test pappa płaciłam 80 zł plus za usg 300 czyli łącznie 380 :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do kremów na rozstępy ja używam Mustela...mam nadzieję że to intensywne nawilżanie skóry co nie co pomoże:)
 
Już po wizycie. U dzidzi wszystko ok ale ja jakas przybita wyszłam z gabinetu. Za duże tsh. Mam brać euthyrox. I za mało płytek krwi. 134. Myślałam że w normie ale okazuje się że dla kobiet w ciąży jest inna norma. Poza tym jestem zdezorientowana co do lekarza prowadzącego. Kazała mi zrobić test pappa w 2 drugim miejscu gdzie pracuje i mówi że kosztuje 800 zł..... Mam wrażenie że mnie naciąga na kasę bo czytałam że można już za 250 zł go zrobić...
Albo coś źle zrozumiałaś albo Cię naciąga ;/ zadzwoń i może dopytaj albo na stronie przychodni sa ceny i np naciąga Cię na bardziej szczegółowe niepotrzebne na tym etapie badania?
 
Już po wizycie. U dzidzi wszystko ok ale ja jakas przybita wyszłam z gabinetu. Za duże tsh. Mam brać euthyrox. I za mało płytek krwi. 134. Myślałam że w normie ale okazuje się że dla kobiet w ciąży jest inna norma. Poza tym jestem zdezorientowana co do lekarza prowadzącego. Kazała mi zrobić test pappa w 2 drugim miejscu gdzie pracuje i mówi że kosztuje 800 zł..... Mam wrażenie że mnie naciąga na kasę bo czytałam że można już za 250 zł go zrobić...
Ka robię za 220, w pakiecie z usg 420

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny może się za bardzo mądrze z tymi lekami lub jestem po prostu przewrażliwiona (farmaceutka ;) ) ale glimbaxu nie zaleca się stosowac w ciąży ( tak jest w ulotce). On zawiera diclofenac czyli substancje z tej samej grupy co ibuprofen. Wiec raczej bym polecala tantum verde zamiast tego
Nie wiem czy można godzinę stosować w ciąży :-) ja godzinę stosowalam przed ślubem więc wtedy jeszcze nawet nie staraliśmy się o dzidzia i tylko ogólnie co polecam ale wiadomo że lepiej zapytać U lekarza lub farmaceuty :-)
 
Super brzuszki :)
Po Waszych to widać że ciążowe, widać że szczuplutkie jesteście :) Na moim jest za dużo tłuszczyku zanim będzie widać że to ciążowy to chwila minie ;) Ale tak rano jeszcze jako tako, ale teraz po tej lipie to masakra!

A używacie już jakichś kremów przeciwko rozstępom? Ja mam Bielende sexy mama, ale szczerze nie używam póki co zbyt regularnie.
Ja nic specjalnego nie kupowałam. W domu mam balsam z neutrogeny, krem do ciała nivea i olejek do ciała z bielendy :-) dzisiaj np wysmarowalam się olejkiem ale też póki co nie robię tego regularnie
 
@aga_sz91 a co powiesz o urosepcie? Na ulotce pisze ze nie wskazane dla kobiet w ciąży a lekarze i tak przepisuja?
@myllenne ale pociesze cie ze mimo że było ich dużo to nie są wcale aż tak widoczne. Jedynie jeden mi się zrobił paskudny bo rozeszla mi się dziurka po kolczyku w pepku i był na 1cm szeroki i aż purpurowy ale teraz jest mały i jasny

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie dziewczyny które mają przeklute pepki i mają już dzieci. Kiedy wyjmowalyscie kolczyk i jak później wyglądała wasza dziurka? Po urodzeniu daliście rady włożyć kolczyk?
 
Już po wizycie. U dzidzi wszystko ok ale ja jakas przybita wyszłam z gabinetu. Za duże tsh. Mam brać euthyrox. I za mało płytek krwi. 134. Myślałam że w normie ale okazuje się że dla kobiet w ciąży jest inna norma. Poza tym jestem zdezorientowana co do lekarza prowadzącego. Kazała mi zrobić test pappa w 2 drugim miejscu gdzie pracuje i mówi że kosztuje 800 zł..... Mam wrażenie że mnie naciąga na kasę bo czytałam że można już za 250 zł go zrobić...
Nie martw się. Ja też biorę euthyrox 25.
 
reklama
Ja nic specjalnego nie kupowałam. W domu mam balsam z neutrogeny, krem do ciała nivea i olejek do ciała z bielendy :-) dzisiaj np wysmarowalam się olejkiem ale też póki co nie robię tego regularnie
Ja zwykły balsam. wieki temu w 1 ciąży porobimy mi się rozstępy 5 cm grubości na brzuchu. poprostu skóra cienka i mało elastyczna. teraz to już za późno na cokolwiek, ale przyzwyczaiłam się do nich i tak sobie razem żyjemy. ja i moje rozstepy[emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry