reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
ż basenu nici i obawiam się że mogę opuścić wasze grono. zaczęłam plamic. poszłam do lekarza ale oczywiście nie wiele poradzil.dopiero jutro mam jechać do szpitala na early pregnancy i tam mnie zbadaja i zrobią usg. do rana chyba oszaleje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale jakie to plamienie jest? Brazowe zywo czerwone? Malo duzo?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To wiek ciąży podany podczas usg. Maleństwo ma 3mm, to odpowiada 6t1d.
Więcej będę wiedzieć za tydzień. 2go listopada mam wizytę u mojej pani doktor.
U mnie tez tyle miało maleństwo jak byłam na ostatnim usg w 6t1d a dzisiaj 9t4d i prawie 2,8 cm :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
brązowe.malo.coraz mniej.jakby ustaje.staram się jakoś pocieszać że to tylko jakiś niegroźny krwiaczek. jutro się okaże.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To nic sie nie martw jak malo to nie musi byc nic strasznego! I jak brazowe to pocieszajace. Ktory tydzien masz? Trzymam mocno kciuki!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nic sie nie martw jak malo to nie musi byc nic strasznego! I jak brazowe to pocieszajace. Ktory tydzien masz? Trzymam mocno kciuki!

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
7 tydz. wiem że w pl to by było do uratowania a tutaj różnie może być.bede się jutro wyklocac o progesteron bo dobrze wiem że mam za mało.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ledwo nadrabiam z czytaniem Was ;)

Pomocy !! Co na wymioty na nudności , na zgagę ??? Ja nie mam mocy wstać z łóżka , a jutro pasowanie na ucznia mojego synka.

Help !
 
reklama
A nie mozesz isc prywatnie do Polskiej kliniki?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
najbliższa ok 60 /70 km .jak mi nie dadzą w szpitalu leków to zapytam o prywatnego gin anglika. też mi da receptę. rodzinnrgo poprosilam o recepte to oczywiście powiedział że nie może mi dac. :( szukałam prywatnego w necie ale nic nie mogę znaleźć.w szpitalu powinni wiedzieć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry