reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ma któraś ochotę? Ja dzień spędzam tak;)

Mialam sobie zrobić paznokcie bo szewc już 2 miesiące bez butów chodzi;) ale leżę w łóżku głowa mnie boli jak cholerą. W jednym uchu cały czas mi świszczy . I zmęczona jestem jak fix. Ps mój syn się załapał na fotkę;)
1509023424-b82d28d8300338c8-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1509023864-eb3ef85244a9109c-aaaaaa.jpeg


Byłam wczoraj u lekarza i już widziałam moja fasolkę [emoji846][emoji846] serduszko pięknie biło i wszystko jest w porządku [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje [emoji7] ja idę za godzinę zaraz ze stresu zwymiotuje.. od rana na papierze widzę nitki krwi w śluzie, znikome ilości ale jednak.. dobrze że już dziś ta wizyta...
Trzymajcie kciuki za mnie dziewczyny ! Bo jestem mega zaniepokojona..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry