reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca w ciąży

Pozdrawiam z plastikowego krzesła w kolejce do lekarza w mojej "ulubionej" poradni diabetologicznej.

Wstałam o 4.
Przede mną jeszcze 6 osób do ktg i 10 do lekarza, przy czym pani doktor jeszcze nie zaczęła przyjmować.

Jak przy następnej wizycie też będą upały, to wstanę o 3 i dojadę tu zanim ta rejestracja otworzy swoje podwoje :mad:
Co ile masz ktg na Polnej? Co tydzień czy co wizytę? Ja zaczynam ktg 19.06 i zastanawiam się jak to bedzie
 
reklama
Co ile masz ktg na Polnej? Co tydzień czy co wizytę? Ja zaczynam ktg 19.06 i zastanawiam się jak to bedzie
Ktg mam co wizytę w poradni od 28 tygodnia, a oprócz tego mam co tydzień u mojej położnej, bo takie jest zalecenie z poradni na Polnej.
Tzn. jak mam dzisiaj ktg na Polnej to w tym tygodniu już nie idę do swojej położnej.
 
Ktg mam co wizytę w poradni od 28 tygodnia, a oprócz tego mam co tydzień u mojej położnej, bo takie jest zalecenie z poradni na Polnej.
Tzn. jak mam dzisiaj ktg na Polnej to w tym tygodniu już nie idę do swojej położnej.
A czy oni Ci jakąś karteczkę dali z tym zaleceniem. Czy to jest to co dawali na początku ta karteczkę z informacja że ma być ktg co tydzień? Moja polozna przychodzi w przyszłym tygodniu i u mnie będzie to już skończony 29 tc.
 
A czy oni Ci jakąś karteczkę dali z tym zaleceniem. Czy to jest to co dawali na początku ta karteczkę z informacja że ma być ktg co tydzień? Moja polozna przychodzi w przyszłym tygodniu i u mnie będzie to już skończony 29 tc.
To jest tylko ta karteczka, co dostaliśmy na początku. Ja ją pokazałam mojej położnej i ginekolożce i powiedziałam, że takie mam zalecenia z poradni.

Moja położną nie ma ktg, ale ma jakiś układ z inną położną, która ma ten sprzęt i mnie do niej umawia na ktg.

Nie dostał jeszcze insuliny, cukry w ciągu dnia mam jeszcze ładniejsze niż poprzednio, tylko te ranne trochę przekraczają.

Zmierzyła mi młodą i w końcu trochę podrosła. W 32+3 waży 1900g.

Edit:
Dziewczyny gratuluję rozstania z poradnia diabetologiczną :)
U mnie następna wizyta 5 lipca i może to już też będzie ostatnia? Termin mam na 25 lipca, a raczej nie widziałam w poradni dziewczyn na samej końcówce :)
 
reklama
Do góry