reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca w ciąży

Dobrze, dobrze, że ja trochę opipałaś, niech się odzywa do pacjentów jak człowiek. Od tego m.in. są lekarze, żeby też wyjaśnić co i jak.
 
reklama
@Martitka5 ale za to jak teraz doceniamy każdy jeden cukierek, drożdżówkę czy zwykłe chrupki:)
A tak to byśmy rąbały na potęgę i nie miałybyśmy z tego takiej radochy ;)
 
Odpierodlu nie dostałam ale za to opieprzylam lekarke za odzywki. Nie lubię tej baby, na zmianę widuje ja i inna i ta druga jest super.

Za 2 tyg ostatnia wizyta i będziemy gadać o karmieniu piersią gdybym się jednak zdecydowała.

Tak napomknela że metformina ok podczas karmienia, chłop się spytał czy insulina też a ta na niego z modra "głupi jesteś? Jak teraz bierze to pryz karmieniu tym bardziej może"
No myślałam że jej tam zrobię z dupy jesień średniowiecza (i tka już tym usg byłam wkurzona)
Chłop nie lekarz na lekach się nie zna a ta z takim tekstem
O tako ? To jakaś dobra larwa.
Do mnie endokrynolog kiedyś na Ty cały czas Ty to, Ty tamto więc i ja do niej tak samo. Po minie widziałam, że nie bardzo podpasowało. Na odchodne powiedziałam do niej, że Pani doktor wódki razem nie piłyśmy więc proszę mnie nie Tykać bo widzę że i dla Pani nie jest to przyjemne;p takiego buraka kobieta strzeliła, że szok. Od kolejnej wizyty pełna kultura i ładnie się do siebie odzywałyśmy.
Uważam, że chamstwo trzeba tępić w zarodku ;)
Chcesz karmić piersią ?
 
O tako ? To jakaś dobra larwa.
Do mnie endokrynolog kiedyś na Ty cały czas Ty to, Ty tamto więc i ja do niej tak samo. Po minie widziałam, że nie bardzo podpasowało. Na odchodne powiedziałam do niej, że Pani doktor wódki razem nie piłyśmy więc proszę mnie nie Tykać bo widzę że i dla Pani nie jest to przyjemne;p takiego buraka kobieta strzeliła, że szok. Od kolejnej wizyty pełna kultura i ładnie się do siebie odzywałyśmy.
Uważam, że chamstwo trzeba tępić w zarodku ;)
Chcesz karmić piersią ?
Tutaj taka kultura że mówią po imieniu i mi to nie przeszkadza. Ale ta larwa mnie wkurzyła I to ostro. Ja do gabinetu wchodzę i tam jest lekarka, pielęgniarka specjalistyczna i dietetyk. Po ich minach widac było że nie są zadowolone z jej postawy. A akurat one dwie są super.

Nie chce karmić piersią. Tzn pierwsze kilka dni pewnie spróbuję bo siara, ale wolałabym laktator i podawać z butelki.
 
Nic nie zjadłam bo pół kromki chleba z masłem i szklankę mleka a cukier 180 [emoji849] 3 tyg...
 
A moze dlatego, że prawie nic nie zjadłaś i w tym mleko?
Albo za długą przerwę miałaś wcześniej? Ja po mleku bez solidnej bazy miałabym skok cukru.
 
A moze dlatego, że prawie nic nie zjadłaś i w tym mleko?
Albo za długą przerwę miałaś wcześniej? Ja po mleku bez solidnej bazy miałabym skok cukru.
Mi mleko nigdy cukru nie podnosiło.
Eh w dupie to mam szczerze bo i tak wszystko mnie boli, oddychać nie mogę a młody chce się ewakuować przez pępek.

Najlepsze jest to że 30j normalnej insuliny i 10j szybkiej a cukier taki :/ jakby ta szybka wcale nie działała na mnie
 
Jak tam Wasze cukry w ten piękny wiosenny dzień? :)

U mnie wczoraj na czczo wywaliło 97, ale to dlatego że dzień wcześniej na kolację wrąbałam pół kilo winogron, a dzisiaj już w normie 87 :)
 
Ja wczoraj obtańcowałam wesele. Do 3 nad ranem na nogach cały czas w ruchu i na obcasach ;) normalnie insulinę podałam tyle ile biorę. Z jedzeniem się nie oszczedzałam, dokładniej z ciastem. Akurat tak dobre było, że to co se pojadłam to moje. Pół biedy, że pozostałe jedzenie do bani więc tylko ciasto szło w ruch;) zauważyłam że jak cukry mam dobre to na więcej grzechów sobie pozwalam. Z drugiej strony na sałacie i wodzie być to też trzeba być dobrze stukniętym w głowę. Wstałam ok 12 cukier po 8 godzinach snu 88, zjadłam śniadanie po godzinie 100. Więc czekam jak mi wywali jutro rano albo będzie cud i nic nie będzie tylko na waga pójdzie do góry. Czas pokażę więc piję wodę z cytryną ;)
 
reklama
Ja wczoraj obtańcowałam wesele. Do 3 nad ranem na nogach cały czas w ruchu i na obcasach ;) normalnie insulinę podałam tyle ile biorę. Z jedzeniem się nie oszczedzałam, dokładniej z ciastem. Akurat tak dobre było, że to co se pojadłam to moje. Pół biedy, że pozostałe jedzenie do bani więc tylko ciasto szło w ruch;) zauważyłam że jak cukry mam dobre to na więcej grzechów sobie pozwalam. Z drugiej strony na sałacie i wodzie być to też trzeba być dobrze stukniętym w głowę. Wstałam ok 12 cukier po 8 godzinach snu 88, zjadłam śniadanie po godzinie 100. Więc czekam jak mi wywali jutro rano albo będzie cud i nic nie będzie tylko na waga pójdzie do góry. Czas pokażę więc piję wodę z cytryną ;)
Tylko się cieszyć że ciasto smakowało a ty się dobrze bawiłas :)
 
Do góry