reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca w ciąży

reklama
Kurde, 1h po pierwszej części kolacji (kanapka z szynką i połową liścia sałaty i koktajl) miałam 132, a po 2h jeszcze wyżej - 135. To chyba zemsta cukrzycy za ten dołek po galaretce.
 
Sprawdziłam menu obiadowe na jutro i w diecie podstawowej jest surówka z kiszonej kapusty, a dla cukrzyków jest gotowana marchewka ;)

Chyba powinno być odwrotnie :D
 
Jutro zapytam :D

Właśnie była pielęgniarka i spisała wyniki cukru, ale tylko po godzinie od posiłku ;) Ani przed ani 2h po posiłku nie spisała.

Jutro rano mają analizować, czy dać mi insulinę i ile.
Czuję się jak na jakichś dziwnych koloniach ;)
 
reklama
Jutro zapytam :D

Właśnie była pielęgniarka i spisała wyniki cukru, ale tylko po godzinie od posiłku ;) Ani przed ani 2h po posiłku nie spisała.

Jutro rano mają analizować, czy dać mi insulinę i ile.
Czuję się jak na jakichś dziwnych koloniach ;)
U mnie też się najczęściej opierają na wynikach 1h po i naczczo bo w dzień to sama wiesz, herbata czy coś i może wyjść wyższe przed posiłkiem. Chyba że jest bardzo wysoki to pytają albo bardzo niski
Tak to wszystko bazują na 1h po posiłku i na czczo
 
Do góry