reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca w ciąży

Ooo to pół biedy, że się nie otruje ;)
Wczoraj podałam sobie już 18j nie mam siły do tej diety bo co bym nie zjadła to cukier w nocy i rano na czczo wysoki. No i o 3-92, a 6.30-89 Nie mam zamiaru bać się brać glukometru do ręki i przed każdym pomiarem się modlić. Owszem trzymam dietę, staram się jeść regularnie ale korzystam też z dobrodziejstwa medycyny jakim jest insulina. Pewnie już pisałam i napiszę jeszcze raz wolę brać insulinę niż mieć wysokie cukry i dziecko ma cierpieć. Wczoraj byłam na USG i w 22+5 tc mały waży 495g więc nie jest ani duży ani mały. Nawet z usg wychodzi o 4 dni mniejszy niż z miesiączki. Mam nadzieję, że moje myślenie i działanie jest dobre.
Ja mam podobne myślenie do ciebie i lekarz mi zawsze mówił że prawidlowo. Ładna waga :)
 
reklama
Ja mam podobne myślenie do ciebie i lekarz mi zawsze mówił że prawidlowo. Ładna waga :)
No to dobrze, że nie jestem w tym sama ;) lżej mi. Bo w pewnym momencie miałam doła przez tą insulinę. Gadałam akurat z mamą i mówię, że pod górkę zawsze. Tu in vitro, tu teraz insulina. A ona się patrzy na mnie i mówi ot głupia, nie masz się czym przyjmować?, ciesz się, że w czas i w porę rozpoznane, oby tylko takie problemy były. Myślę w sumie ma rację, jak jest to trzeba korzystać.
 
No to dobrze, że nie jestem w tym sama ;) lżej mi. Bo w pewnym momencie miałam doła przez tą insulinę. Gadałam akurat z mamą i mówię, że pod górkę zawsze. Tu in vitro, tu teraz insulina. A ona się patrzy na mnie i mówi ot głupia, nie masz się czym przyjmować?, ciesz się, że w czas i w porę rozpoznane, oby tylko takie problemy były. Myślę w sumie ma rację, jak jest to trzeba korzystać.
Też sobie tak ostatnio pomyślałam. Ze mogło być gorzej a tak to jest czyn to leczyć tak żeby nie zagrażało ani tobie ani dziecku więc tylko się cieszyć.
 
Okiennica wspolczuje, ale moze diete jakas inna maja dla cukrzywkow.

Mi podniesli metformine [emoji15] i mam jesc wiecej weglii.
 
Okiennica wspolczuje, ale moze diete jakas inna maja dla cukrzywkow.

Mi podniesli metformine [emoji15] i mam jesc wiecej weglii.
Metformina nie jest zła. A waga się nie przejmuj. Mi na początku gadali jedz więcej bo nie tyjesz i w dupie to miałam [emoji23] jedz tak jak Ci dobrze skoro z dzieckiem ok
 
Metformina nie jest zła. A waga się nie przejmuj. Mi na początku gadali jedz więcej bo nie tyjesz i w dupie to miałam [emoji23] jedz tak jak Ci dobrze skoro z dzieckiem ok
Tak, tylko w szoku jestem bo weszlam tam duma jak paw a tu zonk[emoji15] A pisalam Wam ze mam niskie cukry, bo wlasnie prawie weglow nie jem. Jak zjem to kosmos. No ale moze teraz bedzie lepiej. Zagrozil mi tez insulina, bo ten na czczo czasami jest ponad norme.
 
A ja jadę na wesele pod koniec maja i się zastanawiam czy by mi diabetolog dał może szybką insulinę tak żebym mogła w ogole tam jeść...
 
reklama
Do góry