reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Cukrzyca w ciąży

@Ennis92 to super z tym cukrem po pulpetach :D

Jeśli jutro po diabetologu będę jeszcze na siłach to też skoczymy do Ikei. Muszę tyłek przymierzyć do fotela, a przy okazji zaliczylibyśmy tam jedzonko :)
 
reklama
U mnie też dziś jakieś szaleństwo o 3 - 88, ok 6.30 - 84. Więc po wczorajszych chrupkach jest moc;p ... ewidentnie w mojej cc brakowało oleju palmowego ;p po śniadaniu 102. W sumie nie wiem jak dalej, cały dzień za stołem i nie mierzyłam bo to bez sensu. Wydaje mi się, że dużo nie zjadłam. Nawet nie mierzę cukru teraz bo to bez sensu. Zjadłam serek, zagryzę migdałami i daje insulinę. Jutro okaże się co i jak ;)
 
To u mnie dziś na czczo 80, po sniadaniu 84. Zjadłam to co zawsze. Jakim cudem zawsze przekraczam 140 a dzisiaj nagle 84 [emoji19] Zrozumieć cukrzycę... W każdym bądź razie po śniadaniu mam kaca [emoji23][emoji23]
 
To u mnie dziś na czczo 80, po sniadaniu 84. Zjadłam to co zawsze. Jakim cudem zawsze przekraczam 140 a dzisiaj nagle 84 [emoji19] Zrozumieć cukrzycę... W każdym bądź razie po śniadaniu mam kaca [emoji23][emoji23]
To pewnie wyciągniesz butle wody ;)

Czekam na plastikowym krześle na wizytę u diabetologa. Nie jest źle, bo już wszedł 6 numer, a ja mam 11 :D
Na pociąg wstałam o 4...
 
U mnie też jakiś cud cukrzycowy.
Mimo że z jedzeniem w wekeend było różnie. No ciastem się nie opchałam, chociaż kusiło bardzo.
O 3 94, a 6.30 - 88. Oby tak dalej. Damy radę dziewczyny ;)
 
Dzisiaj miałam wizytę u diabetologa. Dostałam insulinę na noc bo co raz więcej tych przekroczeń było na czczo. Zaczynam od 3j i oby na tym się skończyło. [emoji846]
 
Ja jestem na 5j. Wody to już dzisiaj wypiłam 2l... A dopiero 14. Za to teraz zjadłam śledzia w sosie pomidorowym i mam cukier 150... Żenada.
 
Dzisiaj miałam wizytę u diabetologa. Dostałam insulinę na noc bo co raz więcej tych przekroczeń było na czczo. Zaczynam od 3j i oby na tym się skończyło. [emoji846]
Nie nastawiaj się, że zostaniesz na tylu jednostkach. Raczej będziesz zwiększać bo im ciąża starsza tym cukry wyższe. Insuliny nie ma co się bać bo ona nie szkodzi dziecku. A wysokie cukry mogą narobić siary u malucha.
 
Ja jestem na 5j. Wody to już dzisiaj wypiłam 2l... A dopiero 14. Za to teraz zjadłam śledzia w sosie pomidorowym i mam cukier 150... Żenada.
Sledzie mi tez cukier podnosza. Ja ostatnio mam cukry prawie ze idealne, czasami ten poranny jest za wysoki. W srode mam klinike, ale nie sadze zeby mi podniesli metformine czy dali insuline. Fakt ze trzymam ostro diete juz teraz, zauwazyla ze nawet wody mniej pije.
Zle policzylam paski i wyglada na to ze bede musiala sama je kupic jutro, bo na recepte czekam zawsze dwa dni [emoji853]
 
reklama
J nie wiem co się dzieje u mnie. Ckueri sprawdziłam o 13 to było 140 (7.7( a teraz coś mi słabo i cukier 50(2.8)
 
Ostatnia edycja:
Do góry