reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cukrzyca w ciąży

Ja sie pytam, jak laboratorium moze pomylic wyniki??? [emoji15]
Nooo tez bym chciala wiedziec....tam mi wyszla ta hb 6.55 i naprawde mnie zestresowal ten wynik...od soboty mierzylam cukry srednio co pol godziny zeby sprawdzic czy na pewno w ktoryms momencie mi nie skacza...no ale na szczecie sie okazalo ze to blad ;)
Diabetolog jak zobaczyla gdzie robilam badanie to powiedziala ze to nie pierwszy przypadek gdzie te labo podaje blesne wyniki....i zadnego wyniku nir wziela pod uwage. Wszystko musialam powatarzac
 
reklama
Dziewczyny czy wam też jest niedobrze jak rano jecie? Zjadłam śniadanie i chyba je zaraz oddam muszli
Ja też dzisiaj myślałam, że puszczę pawia po śniadaniu. Strasznie mnie muliło. W sumie po drugim też. Ale ja tak dosyć często mam.

Hmm, ale tak się zastanawiam, czy to nie kwestia mojego wczorajszego jedzenia na noc. Najpierw wciagnełam reszte popcornu z weekendu, potem stwierdziłam, że pewnie będzie mi po tym cukier jeździł, więc dorzuciłam sobie kiszona kapustę, a na końcu mi się przypomniało, że to jednak miało być jakieś białko, więc zapiłam kefirem. A potem wciągnęło mnie lokalne forum i siedziałam do 2.
 
No to ja startuje z 2j insuliny na noc. I tak jak w ciągu 3 dni się cukry nie poprawią to zwiększać o 1j do skutku. Kolejna wizyta 16 kwietnia. W ogóle zmienili mi lekarza ale może i dobrze, bo ten taki konkretniejszy. Mam zrobic za tydzień hemiglobine glikowaną ale powiedzcie mi mogę zrobić sobie prywatnie? Bo u nich nie wystawiają skierowań, tylko od razu idzie zlecenie na ich labo. A ja mam tam 20km i wole zrobic u siebie niż jeździć i na paliwo tracić bez sensu.
 
No to ja startuje z 2j insuliny na noc. I tak jak w ciągu 3 dni się cukry nie poprawią to zwiększać o 1j do skutku. Kolejna wizyta 16 kwietnia. W ogóle zmienili mi lekarza ale może i dobrze, bo ten taki konkretniejszy. Mam zrobic za tydzień hemiglobine glikowaną ale powiedzcie mi mogę zrobić sobie prywatnie? Bo u nich nie wystawiają skierowań, tylko od razu idzie zlecenie na ich labo. A ja mam tam 20km i wole zrobic u siebie niż jeździć i na paliwo tracić bez sensu.
Mozesz zrobic gdzie chcesz :)
Ja zrobilam w labo ktore mam na miejscu zeby nie jechac 50km do tego gdzie skierowal mnie diabetolog no ale źle sie to dla mnie skonczylo bo pomylili wyniki xd
 
No to ja startuje z 2j insuliny na noc. I tak jak w ciągu 3 dni się cukry nie poprawią to zwiększać o 1j do skutku. Kolejna wizyta 16 kwietnia. W ogóle zmienili mi lekarza ale może i dobrze, bo ten taki konkretniejszy. Mam zrobic za tydzień hemiglobine glikowaną ale powiedzcie mi mogę zrobić sobie prywatnie? Bo u nich nie wystawiają skierowań, tylko od razu idzie zlecenie na ich labo. A ja mam tam 20km i wole zrobic u siebie niż jeździć i na paliwo tracić bez sensu.
Oh jak ja pamiętam te 2j na początku [emoji23] się zastanawiałam czy tam w ogóle coś się wstrzykuje. Teraz na co 30j a na dzień 20j [emoji85][emoji85]
Życzę Ci żebyś została przy 2j jak najdłużej
 
Oh jak ja pamiętam te 2j na początku [emoji23] się zastanawiałam czy tam w ogóle coś się wstrzykuje. Teraz na co 30j a na dzień 20j [emoji85][emoji85]
Życzę Ci żebyś została przy 2j jak najdłużej
No lekarz mi mówił, że trzeba długo przytrzymac żeby te szalone 2j zleciały [emoji23] Mam nadzieje zostac na jak najniższym poziomie ale zobaczymy ;)
 
No lekarz mi mówił, że trzeba długo przytrzymac żeby te szalone 2j zleciały [emoji23] Mam nadzieje zostac na jak najniższym poziomie ale zobaczymy ;)
Ja zawsze wbijam, pomału naciskam, liczę wolno do 10(cały czas wciskając "guzik") i dopiero wyciągam i puszczam.
Zwróć uwagę czy nic ci z miejsca wklucia nie wycieka. Mi kilka razy wyciekło i cukry potem szalone
 
No to ja startuje z 2j insuliny na noc. I tak jak w ciągu 3 dni się cukry nie poprawią to zwiększać o 1j do skutku. Kolejna wizyta 16 kwietnia. W ogóle zmienili mi lekarza ale może i dobrze, bo ten taki konkretniejszy. Mam zrobic za tydzień hemiglobine glikowaną ale powiedzcie mi mogę zrobić sobie prywatnie? Bo u nich nie wystawiają skierowań, tylko od razu idzie zlecenie na ich labo. A ja mam tam 20km i wole zrobic u siebie niż jeździć i na paliwo tracić bez sensu.
To życzę Ci, żeby te 2j wystarczyły, chyba dużo nie miałaś przekroczone na czczo? A jak cukry po posiłkach, lekarz coś mówił?
 
reklama
To życzę Ci, żeby te 2j wystarczyły, chyba dużo nie miałaś przekroczone na czczo? A jak cukry po posiłkach, lekarz coś mówił?
Miałam maksymalnie 95. Mówił, że na 91 to nie patrzymy, bo to takie nawet mozna powiedzieć, że w normie. Ale insulina ma działać na rano, według niego powinna unormowac i cukier na czczo i ten po sniadaniu. Uważa, że problem ze śniadaniem wynika z nocy. Zobaczymy :) Do kontroli za 2 tygodnie ale ten facet dużo fajniejszy od babki.
 
Do góry