reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

cukrzyca pod koniec ciązy

necrosis

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Sierpień 2019
Postów
15
hej, czy są tu mamy które miały dobre wyniki z testu obciążenia glukozą, a pod koniec ciąży wyszło że jednak cukrzyca jest?
 
reklama
Miałam robiony test tylko 2 punktowy.. A jak u Ciebie to wygląda?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200209_204321_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200209_204321_com.android.chrome.jpg
    136,3 KB · Wyświetleń: 87
na czczo miałam 84 po 1 h 152,3 a po 2 h 117. wszystko w normie więc się nie przejmowałam. teraz jestem w 38 tyg. i przez miesiąc przytyłam ok 5,5 kg! synek ma 4,5 kg (+ - wiadomo) ale on bardzo szybko przybiera na wadze,i zaczęłam się zastanawiać bo moja siostra miała bardzo podobne wyniki, i po jakimś czasie powtórzyli jej i wyszło że ma cukrzycę, ja nie miałam powtórki, boję się że mam cukrzycę i przez to tak oboje przybieramy na wadze, jutro ide zrobić glukozę
 
w sumie to nic nie mówił, od razu powiedział że niepokoi go waga małego (dodatkowo nie wstawił sie w miednicę) i wyznaczył cesarkę na 17.02. ale nie chcę czekac i dla spokoju zrobię jutro test
 
reklama
Trzymam kciuki za Was! U mnie wyszła teraz glukoza w moczu, Młoda w 34tc ma 2300g więc jest ok, jeszcze nie ma alarmu, ale kazał przypilnować diety..
 
reklama
Do góry