reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
Nasz i Szymusiowy kącik:-)(fragment sypialni, na jednym ze zdjęć widać kawałeczek mojego "kremowego" pianina na przeciwległej ścianie:-)Łóżeczko na razie nieubrane, powiesiłam sobie kawałek materiału zamiast baldachimu (żeby się nie kurzył) i zalozylam ochraniacz na całe łóżeczko, a ten krótki czeka niezakurzony na dzidzię schowany głęboko w szufladzie:-)No i..mój "wąż" (kojec motherhood) bez którego nie wyobrażam sobie spania:-)

Lilijko jak zobaczyłam zdjęcia myślałam że zwariuję!!!
Identyczna sypialnia jak moja tylko inne kolorki ścian i pościeli... Mamy identyczne panele i rozkład pokoju:-)
Zrobię zdjęcie i też wrzucę dla porównania:-)
 
Lilijko co prawda pokój jeszcze nie urzadzony dla Julki ale już dzis po poludniu bedzie stalo łożeczko poscielone oczekujace na malenstwo. Bedzie podobny uklad jak u Ciebie hehhe.... zamiast biurka bedzie stalo w tym miejscu łozeczko:)
Zreszta zrobie jeszcze zdjecie Ci i wrzuce popoludniu prawie na gotowo tylko firanki jeszcze zmienie:)
 
Lilijko co prawda pokój jeszcze nie urzadzony dla Julki ale już dzis po poludniu bedzie stalo łożeczko poscielone oczekujace na malenstwo. Bedzie podobny uklad jak u Ciebie hehhe.... zamiast biurka bedzie stalo w tym miejscu łozeczko:)
Zreszta zrobie jeszcze zdjecie Ci i wrzuce popoludniu prawie na gotowo tylko firanki jeszcze zmienie:)
spoczko pokoik :)
 
Rzeczywiście..już jest przytulnie..no i piękne rattanowe chyba łóżko i szafki..w moim klimacie, cudne!!!!! Malwersi to jedyna tak rozbudowana gra przeglądarkowa, w której rządzą wyłącznie władza, pieniądze i przekręty. Jeśli uczciwość to dla Ciebie najwyższa wartość, to świetnie, tak trzymaj, ale w Malwersach jawność i szczerość w najlepszym wypadku wyeliminuje Cię z gry o wielką kasę, a w najgorszym... lepiej nie wspominać! W każdym razie to bez wątpienia gra inna niż wszystkie. I jest w pełni darmowa
Forge of Empires to w pełni darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna, która pod wieloma względami jest niemal idealną kopią legendarnej serii Age of Empires. Startujesz w Epoce Kamienia, dysponując bardzo ograniczonymi zasobami i zerową infrastrukturą. Krok po kroku rozwijasz swoje włości i podbijasz kolejne tereny
Anno to jedna z najdłużej istniejących serii gier strategicznych. Popularna na całym świecie, teraz trafia do przeglądarek jako Anno Online stworzona przez zespół BlueByte odpowiedzialny za legendarnych Settlersów i jest dostępna dla wszystkich graczy całkowicie za darmo! Wystarczy, że się zarejestrujesz i będziesz mógł się przekonać na własnej skórze, że wiele miłośników ekonomicznych strategii nie mogło się mylić!
Dziki Zachód i Dinozaury! Taki właśnie obraz świata ujrzysz w Dino Storm – darmowej grze typu MMO, która daje Ci ogromne możliwości. Możesz tworzyć kopalnie, werbować kompanów do obozowiska, łapać bandytów czy wykonywać dziesiątki zróżnicowanych zadań. Co więcej, gra działa w przeglądarce, zatem download plików nie jest wymagany
Operation X to darmowa, przeglądarkowa gra RPG, w której możesz spełnić swoje dziecięce marzenia o zostaniu… nie, nie strażakiem ani kosmonautą… mowa to wcieleniu się w prawdziwego agenta specjalnego! Określ wygląd agenta lub agentki i pnij się po szczeblach agencyjnej kariery – wykonuj tajne misje, eliminuj wrogów i trenuj swoją postać
Nova Raider to rozbudowana, przeglądarkowa gra MMO, której akcja dzieje się w kosmosie. To rasowy RPG akcji w kosmicznych realiach, pełen elementów z innych, granicznych gatunków. Jeśli grałeś w Dark Orbit, będziesz się tu czuł jak w domu. tu A jeśli nie, gra i tak Cię wciągnie! Pamiętaj, że aby grać, potrzebujesz tylko przeglądarki, której aktualnie używasz – nie ściągasz żadnego klienta
 
Ostatnia edycja:
reklama
Łóżeczko naszej Panienki

Na ścianach jeszcze wokół łyso, ale jutro będą obrazki i szafeczka przywieszone.

A tu widać karuzelkę i motywy na poszwach:)


A tu lampka nocna:-)
 
Do góry