reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cudeńka dla naszych Pociech:)

reklama
No troszkę za duże ale już wiem jak to następnym razem będzie ok :-D
Dziękuję za ściągę :-D
Teraz opis pajacyk 4 zł lumpeks
Szlafroczek 8 zł inny lumpeks :-D
 
Mi się najbardziej rajstopki podobają bo ja... kocham paski :-D
Ale ty moja droga to sporo kupiłaś.
Te nasze dzidzie to będą ubrane jak jakieś dzieci milionerów :-D Wszystko takie piękne!
 
Szczerze to zapłaciłam 12zł bo reszta ubranek to kupowane przez babcie lub w spadku (tych w spadku jeszcze tu nie pokazywałam):) A więc zaoszczędzę sporo na samych ubrankach. Na wanience i przewijaku też bo dostałam również w spadku:)
Czasem ciężko się powstrzymać aby czegoś różowego nie kupić bo jakoś te różowe ubranka najbardziej mi się zawsze podobają, ale jak chłopiec będę to ubranka pójdą do bratanicy (urodzi się we wrześniu) i żal mi będzie hehehe (ależ ja jestem wredna:p). Ale kto wie, może dane mi będzie kupować i różowe ubranka:))
 
Georgina Ja tez zaoszczedze duzo ,u mnie ubranka w lumpexach sa bardzo tanie a i znajomego Pana tan mam wiec co lepsze to odkłada mi !
Sliczne ubranka ! I wierze ze nie mozna przejsc obok bez kupienia czegos ładnego hi hi hi !
ps.Mnie tez kusza rozowe sliczne rzeczy no ale jestem twarda narazie nie biore,choc ostatnio widziałąm sliczny komplecik !!!!!
Dagmar ,sliczne ciuszki i ciesze sie ze pomogłam w dodawaniu fotek.
















 
Ale te rajstopki fajnie tancuja na ostatnioej fotce :).

Sliczne ubranka.

A ja dostalam dzisiaj w spadku ( a myslalam ,ze nie mam od kogo spadku dostac - a jednak :)) sliczny bujaczek. Wiecie - takie wiszace krzeselko. Z tym ,ze jest na baterie wiec nawet palcem nie trzeba ruszac. Wystarczy wsadzic dzidzie , przypiac pasy, nacisnac guziczek i buju buju. :). A ja 14 lat temu takich cudow dla mojego synka nie mialam :).
 
reklama
Kurcze dziewczyny, ale fajne macie te ubranka. Napaliłam się na chodzenie po lumpeksach, bo mi w spadku to tylko po bratanicy przybędzie trochę, bo resztę też rozdali:) Ja jeszcze nie mam nic - żadnego śpiocha nawet!

Mama styczniowa (choć z początku byłam z Wami z termim 28 grudnia i dopiero po pierwszym USG termin przesunęli i jestem styczniowa, ale jak mi sie dzidzia o kilka dni pospieszy, to jeszcze mam szansę być jednak mamą grudniową)
Pozdrowienia
 
Do góry