reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coraz blizej do...PORODUUUUU ;-)

buziaczek, ja po ostatniej wizycie u gina mam się nastawiać na tą niedzielę, sama już nie wiem, czy to podświadomość działa, że to już niedługo i każdy mocniejszy skurcz wydaje mi się początkiem porodu:szok:, ale w zasadzie to chcę już urodzić:tak: więc oby słowa lekarza się sprawdziły:-)

Kachasku już w tą niedzielę ??:szok::szok::-D Super !!! to zaczynamy jednym słowem ?? :-D
 
reklama
Prosze się tu nie stresować dziewuszki:-D w końcu i tak musimy urodzić, przciez niebedziemy tak biegac z tym bebechem do końca świata:laugh2::tak: Damy rade
 
Witam Wszystkie Mamusie i te NOWE i te Zakilamtyzowane :happy::laugh2:
Co slychac jak samopoczucie?! U mnie bardzo dobrze jak narazie nic Mnie nie boli ani Mi nie dolega , male w brzuszku aktywne calymi dniami!:laugh2::laugh2:Cudownie...!!

Monia12- ja tez tak mam, ze brzuch Mi twardnieje i wydaje Mi sie, ze to jest Twoj Dzidzius ktory sie rozpycha , przynajmniej u Mnie tak jest ...ze brzuch Mi twardnieje caly i robi sie taka mala twarda kulka i przy tym lekko boli..:baffled: ale po chwili przestaje i brzuch wraca do normalnosci!! a czasem mam tak ze z jednej strony wypycha sie pupcia:laugh2::laugh2::-p!! i tez tak krociutko to trwa takie napicie sie tego bebenka - brzucha;-)

dorotk.1- ja tez tak mam ze musze sie polozyc i przelezac...a czasem skurcze tez wystepuja ale to takie ze musze sie zlapac sciany i nie moge oddychac bo tak bola, ale po chwili przechodza i bardzo dlugo sie nie pojawiaja!! he he :-p

Kachasek- Wielkie Gratulacje ale Ci zazdroszcze !! ja wizyte mam 29 Maja u swojej poloznej ..podobno ma byc dluzsza wizyta :happy: bo mamy rozmawiac na temat porodu i znieczulen itp. moze wtedy bede miala jakies badanie...tez marze o rozwarciu i o skroconej szyjceee !!Moja kolerzanka tez tak miala ze synek sie wypychal glowka juz (dosc wczesnie) i miala skurcze i sie cofnal i do dzis nie urodzila a miala termin na 10 Maj!! roznie to bywa z naszymi bobasami!!:confused::tak:
Wszystko bedzie dobrze szybko i bezblesnie urodzisz..!!:cool2:
Buziaczki wielkie pozdrawiam paaa
 
ojoj dziewczynki dzięki za kciukasy i takie tam;-):tak:wątek dorki prawie o płacz ze wzruszenia mnie przyprawił:zawstydzona/y: ja też chcę już (tym bardziej, że mój Kacprek 4 tyg temu ważył 2300, więc w porównaniu do Julki to teraz pewnie chłop jak dąb;-)), a tu póki co bez zmian. piersi mnie bolą, a konkretniej brodawki:baffled: jestem coraz bardziej nerwowa i płaczliwa (tak samo z siebie przychodzi), a dzisiaj rano to już przegięcie - obudziłam się z baloniastymi poduchami zamiast stóp i nie chce przejść:no:
do szkoły idę mimo sprzeciwu męża, robię, co miałam robić, tylko tak szczerze między nami, powoli przestaję się oszczędzać tak jak do tej pory;-)
 
reklama
jestem coraz bardziej nerwowa i płaczliwa (tak samo z siebie przychodzi), a dzisiaj rano to już przegięcie - obudziłam się z baloniastymi poduchami zamiast stóp i nie chce przejść:no:
do szkoły idę mimo sprzeciwu męża, robię, co miałam robić, tylko tak szczerze między nami, powoli przestaję się oszczędzać tak jak do tej pory;-)

Ja tez już mam powolutku dosyć :baffled: Nogi jak balony itp. :no: A dzisiaj gin stwierdził, że nie ma żadnych oznak, żebym miała przed terminem urodzić :-( A ja już jak słonica się czuję :-):wściekła/y:
Malutki chyba czeka aż się strajk lekarzy skończy :tak::-D:-)
 
Do góry