reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

ja myślałam że zawsze według prawa przyznają pełnomocnika z urzędu w szoku jestem ..... jeśli rodzic czuje że potrzebuje pomocy to jak można odmówieć?????????? Oj a przede mną to wszystko dopiero.... :-(
 
reklama
Witam.
Nie mam co sie wypowiadac w waszym temacie ponieważ ja nie miałam takich sytuacji ale muszę przyznac że i dla mnie jest śmieszne to że dostałyście odmowę pomocy. To jest nienormalne no ale tak to już jest w naszym kraju że trzeba sobie radzic samej chyba że się ma pieniądze :-(
 
jaimis u mnie predzej ex dostal by pelnomocnika niz ja... ja dostalam odmowe w rejonowym jak i okregowym...


martunia pieniadze to nie wszystko, bo trzeba i trafic na dobrego prawnika... a o totez trudno.

a
tak poza tym u was tez dzis zimniej??
 
ja myślałam że zawsze według prawa przyznają pełnomocnika z urzędu w szoku jestem ..... jeśli rodzic czuje że potrzebuje pomocy to jak można odmówieć?????????? Oj a przede mną to wszystko dopiero.... :-(

Po pierwsze przepisy, po drugie zaangazowanie. Przestan jaimis z takim pelnomocnikiem. Ci za pieniądze są leniwi, nie mówiąc o tych co muszą reprezentowac strone z urzędu. Slyszalem o takich, co przez cala sprawe nie odezwali sie slowem. Znam tez jednego osobiście, który sprawy z urzedu traktuje jako relaks i poprostu drzemie na nich.
Na prawde !
 
dzien dobry

devil masz racje, i ci platni i ci z urzedu moga byc do niczego... ja spotkalam takiego platnego ze az w szoku bylam... ja mowie swoje a on swoje,,, ze nie da sie po mojemu itd...
zrezygowalam z niego i zrobilam po swojemu i bylo ok:)


jakie macie plany weekendowe? my zaniedlugo znikamy do kina z mala, a wieczorem ze znajomymi chcemy isc....
 
dobry wieczor. Jaimis-ja juz popracowalam przez 4 lata pod agencja .wiec dziekuje.Jesli bedzie to mozliwe to omijam agencje pracy szerokim lukiem.Sa lepsze i sza gorsze. Wspolczuje wam tej tulaczki po sadach i walki.Tutaj w uk sa jest kilka mozliwosci otrzymania alimentow .I kazdy rodzic ma obowiazek dokladac sie do kosztow utrzymania dziecka.Czasami jest to smieszna kwota.Tak jak u mnie 10£ na 2 tyg.ale to dlatego ze tatus jest kombinator i jest zasilkach ,benefitach ,itd.
 
Moj mi spiep***l sprawe ollka. I tez mu mowilem jak ma zrobic. Ależ nie ... wolał po adwokacku ... nie po mojemu ....

Iwona ty tez jestes w UK ? A powiem Ci ze nie wiedzialem o tych alimentach tutaj ze takie jaja są. A moze sie rozpiszesz i porzerzysz temat ? Chetnie bym sie wgryzł w to ...
To moze lepiej jak wniosła bys w Polsce - nawet te 500 zł - to 100 Funtów :) a nie 20 na miesiac :)
 
devil ja chcialam prawnika do odebrania praw, ze wiedzialam jaka kase wolaja za pisma, sama napisalam pozew i poszla do niego.
stwierdzil ze pozew spokojnie moge oddac do sadu.
tylko mial jedno duze ale, i stwierdzil ze powinnismy zlozyc wnose o badania w rdk, ja kategorycznie bylam przeciw, a on chcial mnie do tego przekonac...
pan adwokat nie rozumial ze skoro palc wymagam zeby sie trzymal moich zalozen i musialam zrezygnowac...
sprawa odbyla sie szybko, bez badan, sedzina nawet o nich nie wspominala:)


iwona ta kwota jest tak smieszna jak zasilkiw polsce... eh, w zadnym krau nie ma cudow...
 
olcia jakie badania on chcial abys zrobila??
Kurcze mnie bedzie czekac rozprawa o ustalenie ojcostwa, nie wiem czy pokazac sedzinie sms-y gdzie on sie wypiera tego. Nie chce mu dawac zadnych praw teraz nawet sie nie interesuje dzieckim niczym tylko jak to stwierdzil ze z kultury sie pyta co u mnie slychac i chlopcow, jak dla mnie kulture mogl miec wczesniej i o tym wie bardzo dobrze.

Ktos bral rozwod?? Ja czekam na wyrok bo mialam w nim zasadzona rowniez podwyzke alimentow ale sedzina mowila ze przysla go a tutaj nic.
 
reklama
matitka chodzilo mu o te badania w rodzinny osrodku diagnostycnzym czy jak to sie zwie... ja bylam przeciwnikiem tego a dla niego to byla podstawa przy sprawie o odebranie praw...

matitka a skadalas wniosek o wydanie prawomocneg wyroku?
 
Do góry