reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

reklama
Witam znowu :)
po przywruceniu naszego watku jakos sie zapomnialam i nie zagladalam tu ..
witaj Mariusz ... przykre to co Ci sie przytrafilo .. ehhhh ... ale dasz rade .... choc wiem ze od facetow wymaga sie w zyciu wiecej ... to chwile slabosci zdarzaja sie kazdemu i jak wywalisz swoj zal i bol ... nie umniejszy Twojej meskosci .... masz prawo .... my babki ryczymy jak gluptaski polecimy do przyjaciolku badz napiszemy tu na forum ... dlatego serdecznie Cie tu witam i pisz o wszystkim .... nie martw sie ze jestes "rodzynek" ... jestes samotnym rodzicem jak my :-)
mama Julci ... dorosłe te Twoje dzieci ... ale ciesze sie ze ulozylo sie mimo wielu niedogodnosci wszystko tak jak powinno ..
ja tez mam nadzieje ze bedzie umnie ok , mialam tyle marzen ... a teraz tak strasznie sie boje wszystkiego ...
chcialam ... chyba jak kazda ... wlozyc biala suknie i z ukochanym powiedziec sobie "tak" i chyba niestety nie dane mi to bedzie .....
ale mam chlopcow i malenstwo moje cudowne ..... wiec wazne ze sama nie jestem








 
witam i ja dzisiaj
n areszcie piatek:)) czas odpoczac...
mloda juz w domku, w poniedzialek wraca do swojego przedszkola, ale sie ciesze, a ona jeszcze bardziej
 
witam wieczornie:)
faktycznie tu pustki:)

Z młodymi własnie pochłonęlismy pół arbuza hihi,jestesmy łakomczuchy.

Jak wekend spedzacie?My zapewne spokojnie w domku,moze jakis spacerek do lasu sobie urządzimy:)Jakos ostatnio nic mi sie niechce,nudno i jakos smutno...
 
my tez lubimy arbuz:))

plany na weekend... mala na na ostatnie 2 dni babcie wiec troche znia posiedzi.
a tak jak bedzie pogoda to chyba wypad na konie...
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie:-).

Mam 33 lata. Podobnie jak wy jestem samotnym rodzicem. Mam syna 15 lat i córkę 5 lat. Od 3 lat mieszkamy sami. Bywają momenty, że jest ciężko ale takie życie. Jakoś sobie radzimy. Obecnie jestem na urlopie który mnie wcale nie cieszy. Co prawda mieszkamy nad jeziorem, ale z moim szczęściem to pogoda taka sobie więc więcej czasu spędzamy w domu. Fajnie, że znalazł się rodzynek:tak:. Może podpowie jakimi kategoriami myślą faceci bo ja już ich chyba wcale nie rozumie. Po takim czasie stwierdzam, że samotność wcale nie jest taka fajna. No ale może kiedyś przyjdzie taki czas że będę mogła powiedzieć, że znalazł się ktoś kogo szukałam.

Pozdrawiam.
 
Do góry