reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Codzienne rozmowy Samotnych rodziców

dzień dobry

ja właśnie śniadanko jem :-)

Agutka -Zuzanka ma super zdjęcia. Ty to chyba non stop z aparatem przy niej biegasz :-)
 
reklama
Witajcie! Wlasnie znalazlam to forum i chetnie dolacze do Waszego grona.Jestem mama 6 letniego Dawidka,ktorego od 5 lat wychowuje sama.Obecnie mieszkamy w Krakowie.Fajnie,ze mozna tutaj pogadac z kims kto ma podobna sytuacje.Mam nadzieje,ze przygarniecie Nas do siebie
icon10.gif
 
dzien dobry:))
witam nowa mame:) zagaldaj do nas czesto:))

Agutka co tam u Dori?

my dzisiaj bylysmy w zoo, male srednio zainteresowana, slon jej sie glownie podobal:)
teraz sobie lezy a ja odpoczywam:)
 
dzien dobry:))
witam nowa mame:) zagaldaj do nas czesto:))

Agutka co tam u Dori?

my dzisiaj bylysmy w zoo, male srednio zainteresowana, slon jej sie glownie podobal:)
teraz sobie lezy a ja odpoczywam:)
Dzieki za mile powitanie:biggrin2: Z pewnoscia bede czestym gosciem. A my wlasnie jutro wybieramy sie do zoo,ale nie wiem co z tego bedzie,bo zapowiadaja na jutro u nas 32-34"C,wiec jesli z nieba bedzie sie lal wsciekly zar to sobie odpuszcze malpki i sloniki:-D Zobaczymy.
 
Witka. ;-)

Wczoraj popołudniu razem z Zuzią i moją Mamą pojechałyśmy do miasta po strój kąpielowy dla mnie,ale,oczywiście - niczego nie znalazłam! :wściekła/y:
Ale za to ubrałam moją Mamcię na mój ślub,a Zuzia wzbogaciła się o kolejne auta. :-D :-D :-D


Phantas,żebyś wiedziała. :-D Odkąd Zuzia pojawiła się u mnie w brzuszku,to codziennie praktycznie robię Jej fotki. :-D :-p Najpierw "wewnątrz",a później na "zewnątrz". :-p :-D ;-)

Ola,a wszystko w porządku. :-) Mieszka sobie sama z Brunem,a "dawca" ma ograniczone prawa i przyznane alimenty. ;-)

Powiedzcie mi,Kobietki,macie może odsprzedać,niedrogo,odtwarzacz video? :confused: :sorry2:

I w ogóle,to chciałam się pochwalić,że Moja Córcia od kilku dobrych dni w nocy spi już bez pieluchy! :-D :-) :tak: :-D

Ok,zmykam,bo mam trochę do zrobienia. :sorry2: Miłego dzionka! ;-)
 
Witajcie! Wlasnie znalazlam to forum i chetnie dolacze do Waszego grona.Jestem mama 6 letniego Dawidka,ktorego od 5 lat wychowuje sama.Obecnie mieszkamy w Krakowie.Fajnie,ze mozna tutaj pogadac z kims kto ma podobna sytuacje.Mam nadzieje,ze przygarniecie Nas do siebie
icon10.gif
witam z grodu Kraka;-) z jakiej dzielnicy jestes??

czesc Wszystkim
a ja zadko ostatnio,bo praca i cale popoludnia poza domem
wracam ok 21 wiec trzeba mala isiebie szukowac spac
za chwile jade,pozostalo mi kilka rzeczy na ostatnia chwile:szok:
ale fajnie

milego dnia
moze pojawie sie wieczorkiem
popoludniu idziemy jeszcze do parku wodnego
i kiedy ja mam miec czas dopiac wszystko na ostatni guzik
tylko sie zastanawiam czego nie wezne nad morze:-(;-)
 
Cześć dziewczęta (bo mężczyźni nas olali ;-))

Cześć Karia
nie cieszę się, że jesteś "samotna" ale skoro już "samotna" jesteś to miło mi móc przywitać Cię w naszym bardzo licznym gronie. Niestety jak wiesz są wakacje, sezon urlopowy i działkowy więc dziewczyny piszą mniej (tak tak - wypominam ;-)) Ale przyjdą jesienne wieczory to zapomnisz co to telewizor :-) Wtedy rozmawiamy do późnej nocy. Imprezy też nam się zdarzają (czyt. każda przed komputerem u siebie z czymś co zawiera procenty ;-))

Agutka - niestety nie pomogę Ci w wideem - mam dvd - firmy "no name" za 100 i odtwarza mi wszystko :-) a moje dziecko nawet nie wie co to wideo - o zgrozo :-)
 
reklama

Phantas,żebyś wiedziała. :-D Odkąd Zuzia pojawiła się u mnie w brzuszku,to codziennie praktycznie robię Jej fotki. :-D :-p Najpierw "wewnątrz",a później na "zewnątrz". :-p :-D ;-)

Ty inwigilatorze, Ty szpiegu jeden Ty, daj jej trochę prywatności ;-);-);-)

jeszcze 2 i pół tygodnia - jak się z tym czujecie??
 
Do góry